A101 7 Aralık 2017 aktüel ürün kataloglarında bu hafta muhteşem fırsatlar var. A101 aktüel ürünleri 7 Aralık perşembe itibari ile ne gibi fırsatlar sunacak ve hangi ürünlerde hangi fiyatlar olacak detaylıca incelemeye çalıştık. İlk olarak SAMSUNG 55 MU7350 55'' UHD (4K) Smart Kavisli (Curve) LED TV ürününe bakalım. Bu ürün 4K ekrana sahip ve 2 yıl Samsung Türkiye garantisi var. Vade farkına katlanarak ayrıca kredi kartına taksit imkanı da var. UHD uydu alıcısı TV içerisinde yer alıyor. Hem şık, hem uygun fiyatlı hem de Samsung olur mu demeyin... Diğer teknik ayrıntıları ve devamını ilerleyen günlerde inceleyeceğiz. Diğer üründe Piranha nabız ölçerli akıllı bileklik var. 2 yıl garantili olan bu ürünü de ilerleyen zamanlarda detaylıca inceleyeceğiz. Ayrıca sayfada Vestel Venus 5530 Cep Telefonu yer alıyor. Unutmadan söyleyelim. Cep telefonlarında kredi kartına taksit imkanı YOK. Sayfada yer alan ürünlerde Attlas avuç taşlama sizlerle. Ayrıca pek çok farklı ürün de var. Bunlara görselden bakabilirsiniz, ancak belirtmeliyiz ki ilerleyen günlerde daha detaylı sayfa incelemeleri ile sizlerle olacağız. Şimdilik ön inceleme mahiyetinde olan bu aktüel 7 aralık incelemesini aktardık. Haberlere devam edeceğiz. Takipte kalın.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 1 Aralık 2017 tarihinde, A101 7 Aralık 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...