A101 7 Eylül perşembe itibari ile geçerli olması beklenen muhteşem indirimler görücüye çıkmış biz de incelemeler için sizlerleyiz. A101 7 eylül günü yine kırtasiye ürünleri ile geliyor. Muhteşem fırsatlar var demek hata olmaz. 6950 market ile muhteşem sayılar yakalayan A101 bakalım neler sunmuş inceleyelim. A4 spiralli plastik kapaklı defter 4+1 ürünü ile başlayan sayfayı inceliyoruz. A4 spiralli plastik kapaklı defter 120yp 3+1 ile devam eden indirimlere A4 çizgili/kareli spiralli defter 96yp ve A4 çizgili/kareli spiralli defter 72yp ürünleri de eklenmiş. Ayrıca A5 plastik kapaklı defter 40yp, A4 plastik kapaklı defter 60yp, A4 plastik kapaklı defter 80yp, Lastikli not defteri ürünleri de yer almış. Devam edecek olursak Spiralli plastik kapaklı defter 100yp, Not defteri 100yp, A6 not defteri 3+1 120yp, A4 çizgili/kareli defter 60yp ve ayrıca A5 çizgili/kareli defter 60yp de sunulması beklenen ürünler olarak görülüyor. Ayrıca ek olarak; Resim defteri 25x35cm 15yp, Ders programlı etiket, Şeffaf rulo kaplık, A4 hazır defter kabı ve son olarak ise Fon kartonu da sizlerle oluyor. A101 market indirimlerini inceledik. Daha fazlasını ilerleyen günlerde daha detayı biçimde inceleyeceğiz.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 1 Eylül 2017 tarihinde, A101 7 Eylül 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...