A101 aktüel ürünlerinde 7 eylül itibari ile okul ürünleri var. Hem de işinize yarayacak pek çok ürün var. Aldın Aldın sloganlı sayfalarda okul çantası ile başlayan indirimler metal masa lambasına kadar uzanıyor. Bakalım sayfada neler var görelim. 3 bölmeli farklı renk desenleri ile okul çantası sizlerle. Çekçekli ilkokul çantası ürünü de 2 bölmeli ve farklı renk ve desen seçenekleri ile ayrıca sizlerle. Beslenmeli ilkokul çantası da 2 bölmeli şekilde geliyor. Kalem kutusu da unutulmamış. O da var… Ayrıca Pepee serisi var… Sevilen karakter Pepee’den Pepee aktivite kitabı, Pepee boyama kitabı, Pepee oyun hamuru seti, Lisaslı puzzle çeşitleri ve ayrıca değe oyunu da sunulmuş. Son grupta ise Luna beslenme kabı, çöp kovası 12,5 lt, toka çeşitleri ve metal masa lambası da sizlerle. A101 MUHTEŞEM KIRTASİYE – OKUL indirimlerini hız kesmeden devam ettirmiş. Biz de inceliyoruz ve gördüğümüz kadarıyla gerçekten 101 ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabiliyorsunuz. Gerçekten çok iyi… A101 indirimlerinin stoklarla sınırlı olmasını da unutmamak gerek, daha fazla indirim için incelemelere devam ediyoruz.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 1 Eylül 2017 tarihinde, A101 7 Eylül 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...