A101 aktüel ürünler kataloğunda özel fiyatlı ürünler sizleri bekliyor. A101 aktüel indirimlerinden hemen faydalanmak için Aktüel Ürünler sayfasını takip etmeniz yeterli... ayrıca sizler için bildirimler göndermemizi isterseniz sayfamıza mail abonesi olabilirsiniz. Bu hafta kampanyalı ürünlerin detaylarını burada inceleyeceğiz. İlk olarak sindirim sistemi sorunu yaşıyorsanız sizler için harika bir ürün geliyor. Homojenize yoğurt çeşitleri çok uygun fiyatlar ile 2 kasım tarihinden itibaren sizlerle... bir başka kampanyalı ürün ise ahir tam yağlı beyaz peynir 12,50 TL olarak satışa sunuluyor. Kampanyalardan erken haberdar olmak için https://aktuel-urunler.com adresini takip edin... bozbey ezine tam yağlı olgunlaştırılmış inek peyniri ise 8,75 TL’ye görücüye çıkarılan ürünlerden sadece birtanesi... bir başka kampanya ikbal/torku/beşler dana sucuk 17,45 TL Olarak indirime giriyor. Kombinet dondurulmuş dana hamburger köfte 5,95 TL Fiyatı ile A101 takipçilerini raflarda bekliyor. Güzel bir hafta sonu geçirmeniz dileğiyle....

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 1 Kasım 2019 tarihinde, A101 7 Kasım 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...