A101 aktüel harika bir fırsat ile geliyor. Bu haftanın ürünlerinde bayan kıyafetleri boy gösteriyor. Bedenleri ile cazip fiyatlar sunan A101 aktüel kataloglarında kaliteli ürünler sizlerle... İlk kampanyalı ürün Kotex Ultra Hijyenik Ped 24'lü 15,95 TL olarak indirime giriyor. Piyasaya oranla güzel fiyatlar sizlere bu market aracılığıyla sunuluyor. A101 market her hafta olduğu gibi bu hafta da sizlerle... Ayrıca hafta sonu indirimlerini de burada inceliyoruz. Bir başka ürün Golden Rose Mat Kalem Ruj Çeşitleri 11,95 TL ve Golden Rose Beauty Likit Mat Ruj Çeşitleri 9,95 TL olarak kampanyada... Sıradaki bahsedeceğimiz ürün tam da beklenen ürünler arasında... Golden Rose Dudak Parlatıcısı 4,45 TL fiyatı ile takipçilerini sıraya dizmeyi başarıyor. Renkleri ve kalitesi ile sizleri memnun etmeyi başaran bu ürünü 7 Kasım tarihinde satın alabilirsiniz. Bir başka ürün Golden Rose Göz Farı 14,95 TL ve Emily Göz/Dudak Kalemi 2,95 TL olarak fırsat kataloğunda... Son olarak ise Golden Rose Silk Touch Pudra 9,95 TL fiyatı ile sizlerle...

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 1 Kasım 2019 tarihinde, A101 7 Kasım 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...