A101 7 Kasım aktüel detayları görünmeye başlandı. Aldın Aldın sayfalarının ilkinde mutfak ürünleri dikkatleri çekiyor. 7 kasım perşembe günü ilk olarak Hascevher ezme granit tencere sunan market bunu 69,95 TL indirimli fiyatı ile yapıyor. 26 cm ebatındaki Ezme granit karnıyarık tenceresi de sunan A101'de son Hasceevher ürünü ezme granit tava oluyor. Detaylarının 7 Kasım a101 kataloğunda görsel olarak bulunduğu bu ürünlerin yanı sıra bu hafta pek çok mutfak ürünü de sizlerle oluyor. Şöyle ki; çelik tencere, saklama kabı, kapaklı cam servis tabağı bu ürünlerin bazıları... A101 aktüel ürünleri Borcam oval kapaklı tenceresi ve dikdörtgen tepsisi ile ısıya dayanıklı olarak uygun fiyatı ile A101 raflarında bulunuyor. 7 Kasım A101 Aktüel indirimlerinde ayrıca kesme tahtası, otomatik karabiber değirmeni de bulunuyor. Haftanın dikkat çeken basılı görsel detaylarında da trend sandalye, ev tekstili ürünleri ve oyuncaklar da sizlerle oluyor. Tüm bu ürünlerin tüm detaylarını https://aktuel-urunler.com/ adresimizden inceleme şansına sahipsiniz. Daha fazlasını sitemiz Aktüel Ürünler'den bulabilirsiniz.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 1 Kasım 2019 tarihinde, A101 7 Kasım 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...