A101 7 Mart aktüel ürünler kataloğu incelemelerimiz devam ediyor. A101 aktüel harika fırsatlarını sizlerle buluşturuyor. Çok kaliteli ürünlerini çok uygun bir fiyata sunan a101 markette ürünler çok çeşitli… Bu harika ürünleri incelemeden başka yerlerde aramayın. A101 aktüel sizler için her şeyi düşünüyor. Bütçe dostu olan A101, aile bütçenize katkı sağlıyor. Bu haftanın fırsat ürünlerine bakalım… Kaymaz Taban Saçaklı Halı 49,95 TL olarak satışa sunuluyor. Bu ürünün özellikleri merak edenler için hemen değinelim. 130*190 cm boyutunda, yıkanabilir, farklı renk ve desen seçenekleri ile raflarda bulunacak. Kaymaz taban saçaklı yolluk ise 59,95 TL olarak satışa sunuluyor. Bir diğer ürün ise aynı isimle 29,95 TL’den satışta olacak. Bu ürünler farklı boyutlarda olduğu için fiyat farklılığı gösteriyor. Yine her iki üründe de farklı desenleri mevcut. Bayan soket çorap 4,95 TL ve Bay soket çorap 3’lü 7,95 TL olarak raflarda yerini alıyor. Harika ürünleri sizlere sunarak

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 1 Mart 2019 tarihinde, A101 7 Mart 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...