A101 aktüel ürünler kataloğu dev indirimleri ve fırsatlarının yeni kataloglarında bu hafta süper ürünler sizlerle. Temizlik ürünleri sayfası olarak görülen ve 4 temmuz pazartesi günü başlayıp 10 temmuz Pazar günü sonuna kadar sürecek indirimlerde yok yok… Persil konsantre toz deterjan ürünü 6,5 kg olarak %26 indirimi ile sizlerle 18,9 5TL’den buluşuyor. A101 4 Temmuz – 10 Temmuz aktüel ürün kataloğunda ayrıca Domestos ultra çamaşır suyu 4kg ürününü de %12 indirim ile 10,45 TL’den alıcısına sunuyor. Bingo yüzey temizleyici 3lt ürünü de %28 indirim ile 5,45 TL adet fiyatı ile yerini alması beklenen bir başka ürün olarak karşımızda. Narsprin genel amaçlı temizlik sıvısı 5lt %25 indirim ile 7,95 TL’den alıcısını bekleyen bir başka ürün oluyor. Ayrıca mikrofiber bez ve desenli temizlik bezi ürünleri de bu sayfada sizlerle. Bir diğer ürün grubu ise kişisel temizlik üzerine… Burada Gilette Mach 3 tıraş makinesi %20 indirimi ile sadece 9,95 TL olarak sizlerle. %21 indirim ile ise Gilette Mach 3 tıraş bıçağı yedek kartuş 2li 11,45 TL. Palmolive duj jeli çeşitleri 500ml, Durex 12li ürün, Dalan zeytinyağlı sabun, Gülşah aseton çeşitleri, Multivitamin oje 13ml ve Veet ağda bandı çeşitleri 12li / tüy döküvü krem çeşitleri de bu sayfada sizlerle oluyor.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 4 Temmuz 2016 tarihinde, A101 7 Temmuz 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...