A101 aktüel 7 temmuz fırsatları kataloğunda 4 temmuz 10 temmuz arası geçerli olacak olan indirimler sizlerle. A101 4 TEMMUZ 2019 A101 4 Temmuz 2016 ve 10 Temmuz 2016 tarihleri arasında indirimli fiyatları ile sizlerle buluşturacağı bu ürünleri sizlere aktarmış ve biz de bu ürünleri sizler için inceliyoruz. A101 Yörsan ev tipi yoğurt 10,95 TL fiyatı ile bu hafta a101'de sizlerle oluyor. A101 süt ve sür ürünlerinde bu hafta sizlerle muhteşem fırsatları buluşturmanın heyecanını yaşıyor. 4 temmuz - 10 temmuz arası geçerli bu indirimlerde peynirler de sizlerle. Ayrıca şarküteri ürünlerinde de muhteşem fiyatlar A101'de. A101 aktüel indirimlerinde özel fiyatlı dana/ dana-kuzu kıyma ürünü, köfte ürünü de sizlerle. Bu muhteşem ürünleri A101'den indirimli olarak satın alabilirsiniz. Bu haftanın A101 aktüel ürün kataloglarında neler olduğunu sizler için incelmeye çalıştık. İlerleyen günlerde net görseller ve daha detaylı inceleme ile sizlerle olacağız. Şimdilik ön incelememizin sonuna geldik. A101 7 temmuz indirimlerine kaldığımız yerden devam edeceğiz.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 27 Haziran 2016 tarihinde, A101 7 Temmuz 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...