A101 7 temmuz aktüel ürünler kataloğunda bu hafta yine süper indirimler sizleri bekliyor. A101 aktüel ürünleri bu haftanın ürünlerinde Banyo Fırsatları’nı sizlerle buluşturuyor. Banyo havlusu ve çeşitli sepetleri basılı katalog sayfalarında sunan A101, incelememize konu olan aynalı takı dolabı ürününü de bu basılı sayfada sizlerle buluşturuyor. Luxell LX-3520 mini fırın ürünü de basılı sayfalarda sunan A101 7 temmuz indirimleri, dikkat çeken şu ürünler ile sizlerle oluyor. Aynalı takı dolabı ürünü 99,90 TL adet fiyatı ile bu hafta sizlerle olacak ve yine kapış kapış tükenecek gibi görünüyor. Bekleyeni ve meraklısı çok olan A101 aynalı takı dolabı ürünü için tüm detayları sizler için Aktüel Ürünler olarak inceledik. Bu ürünün inceleme konusu ve montajının nasıl yapıldığını anlatan A101 AYNALI TAKI DOLABI (Tıklayınız) konumuza bakmayı unutmayınız. Bu sayfada aynalı takı dolabı haricinde bir diğer önemli ürün ise kuşkusuz Philips BT1000/15 sakal kesme ve şekillendirme makinesi. Bu ürün de 45,00 TL olarak sunulurken gerek kullanımı gerek ise kalitesi ile alınabilir olarak karşımıza çıkıyor. Bitmedi… Sinbo SBS 4432 yağ ölçerli baskül ürünü 24,95 TL fiyatı ve şık tasarımı ile banyonuza hem hava katacak hem de kilo ve yağ oranınızı ölçmeye yardımcı olacak. Bu ürün de kaçmaz. El havlusu 2li, banyo havlusu, Petchwork banyo klozet takımı 2li ve dantel kare sepet ürünleri de bu sayfada yerini alan ve A101 7 Temmuz Perşembe günü sizlerle olacak olan aktüel ürün fırsatları olarak karşımızda. A101 basılı katalog görsellerinde ayrıca mutfak ürünlerini de sizlerle buluştururmuş. Ancak biz Aktüel Ürünler olarak bu ürünleri ilerleyen günlerde başka bir katalog incelemesinde sizlerle buluşturacağız. Ancak Premier PRB 351 çubuk blender ürünü ve Luxell LX-3520 mini fırın ürünlerinin bu ürün grubunda olduğunu hatırlatırız.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 27 Haziran 2016 tarihinde, A101 7 Temmuz 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 1 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

“A101 7 Temmuz Aktüel – Takı Dolabı ve Banyo Ürünleri” için 1 Yorum
Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...