A101 aktüel ürünleri fırsatları devam ediyor. A101 9 Temmuz ve 10 Temmuz günleri satışa sunduğu indirimleri sizlerle paylaşıyor ve biz de bu ürünleri sizler için inceliyoruz. A101 hafta sonu aktüel ürünleri kataloğunda bu hafta muhteşem fırsatlar sizlerle olurken indirimleri ile büyüleyen fırsatlar da her kesimden insanı mutlu ediyor. A101 9 temmuz hafta sonu kaçığız indirimlerinde 2 gün geçerli fiyatlar yani 9 temmuz sabahından 10 temmuz akşamına kadar indirimli olacak ürünler şimdi sizlerle. Ahir tam yağlı taze tost peyniri 400gr ürünü 5,45 TL fiyatı ile sizlerle. Berona makarna çeşitleri 500gr adet fiyatı 1,15 TL’den sizlerle. Çeşit seçeneklerinde ise spagetti, kalem kesme ve burgu makarnalar belirtilmiş. Çerezya Premium ayçekirdeği 200gr ürünü %24 indirimli fiyatı ile 2,95 TL yerine 2,25 TL adet fiyatı ile sizlerle. Bolmix reçel çeşitleri380 gr ( vişne, çilek, böğürtlen ve ahududu ) ürünü de adet fiyatı 2,45 TL’den sizlerle. Fairy Platinum bulaşık makinesi kapsülü 38li ürünü de %21 indirimli olarak 19,50 TL yerine sadece 15,45 TL. Son olarak ise yaz aylarının vazgeçilmez ürünü patates kg fiyatı 0,59 TL’den A101 aktüel ürünleri arasında sizlerle. A101 aktüel ürünler hafta sonu fırsatları incelemesini bu haftalık da tamamladık. Yeni hafta kataloglarını sitemizden takip edebilirsiniz.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 9 Temmuz 2016 tarihinde, A101 7 Temmuz 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...