A101 aktüel ürün katalogları 8 aralık fırsatları arasında yine muhteşem bir tanıtım ürünü sizlerle. Hem fiyatı hem kalitesi ile adından fazlasıyla söz ettiren Soffio bebek bezi bu sayfada yer alıyor. "Soffio; bebek bezinin sızdırmazı, uygunu o!" sloganı ile gelen sayfada 34,95 TL adet fiyatı ile Soffio aylık paket bebek bezi çeşitleri (Maxi 12'li - Junior 92'li) sizlerle. Ekonomik aylık paket ürününü alarak siz de hem uygun fiyata bebek bezi alabilir hem de kaliteden ödün vermeyebilirsiniz. A101 Soffio sayfasının bulunduğu bölümlerde okuduğumuz yorumlar dolayısı ile kullanıcıların genel olarak memnun olduğunu da burada sizlerle paylaşalım. 34,95 TL muhteşem bir fiyat olduğundan ve aylık 120li veya 92li paketlerin bulunduğu ürünleri alabileceğinizden bu indirim kaçmamalı... Siz de bebeğiniz var ise mutlaka bir deneyin. Denediğinizde edindiğiniz bilgileri de yorum olarak atarsanız diğer alacaklara da yön göstermiş olabilirsiniz. A101 aktüel 8 aralık sayfalarının ses getiren ürünü Soffio böylece incelendi. Daha fazlası için Aktüel Ürünler'i takip edebilirsiniz.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 26 Kasım 2016 tarihinde, A101 8 Aralık 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...