A101 10 Ekim 2015 aktüel ürünler kataloğu 2. sayfasında birlikteyiz. A101 Cumartesi aktüel kataloğu ve Hafta Sonu fırsatı burada devam ediyor. "Kahvaltının yıldızı" denilince akla gelen Nutella bu sayfada sizler için indirimde. 2 farklı Nutella ürünün yer aldığı bu sayfada 13,45 TL ve 7,95 TL etiketleri var. Kakaolu fındık kreması 750g Nutella ürünü sadece 13,45 TL fiyatı ile sizlerle. Bir başka ürün ise Nutella kakaolu fındık kreması 400gr; bu ürün ise 7,95 TL. Kahvaltının vazgeçilmezi olan bu leziz ürünün yer aldığı sayfada başka bir ürüne yer verilmemiş. 10 Ekim cumartesi günü sizlerle bu fiyattan olacak olan bu ürün kaçmaz. Çocuklarınızn, sizin, hanımların ve beylerin vazgeçilmez lezzeti olmayı başaran bu harika ürünü kaçırmayın. Haftaya gelecek olan a101 aktüel ürünlerinde görüşene dek, kendinize iyi bakın, bol indirimli günler dileriz.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 5 Ekim 2015 tarihinde, A101 8 Ekim 2015 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...