A101 8 ekim 2015 aktüel ürünler kataloğunun 6. sayfasında yer alan ürünler 05 Ekim - 18 Ekim tarihleri arasında sizlerle olacak. Algida dondurmaları inanılmaz fiyatları ile sizlerle. "Dondurmanın mevsimi olmaz, bu fırsatlar başka yerde bulunmaz!" sloganı ile sayfayı çok iyi şekilde anlatan A101; pek çok farklı ve lezzetli Algida ürününü sizlerle buluşturuyor. Şimdi ürünlere geçelim. Algida Carte d'Or Classic 1000ml çeşitleri kaymaklı / kış güneşi / Antep Fıstıklı - Bitter Çikolata - Karamel parçalı kaymak / sütlü çikolatalı olarak adet fiyatı 8,95 TL'den sizlerle. Carte d'Or selection 900ml çeşitleri çikolata karnavalı - meyve şöleni seçenekleri ile 8,95 TL. Algida 500ml Maraş usulü sade - sade & kakaolu ise 5,95 TL. Algida Maraş küp 110ml sade seçeneği ile 1,5 TL. Algida Carte d'Or Maraş Kesme 9,95 TL. Mini Nogger 8,95 TL ve son olarak Cornetto mini 9,95 TL yerine sadece 8,95 TL fiyatı ile sizlerle. Bu haftanın 8 ekim a101 aktüel ürünlerinin sonuna geldik. Birazdan yeni sayfaları da sizlerle buluşturacağız.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 5 Ekim 2015 tarihinde, A101 8 Ekim 2015 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...