A101 aktüel ürünlerinde tek ürün fırsatı sizlerle. Tek ürüne tık sayfa ayıran A101, tam anlamıyla indirimi yaşatacak. Hem kaliteli hem de ucuza yağ almak isteyenler bu sayfayı görünce adeta sevinçten markete koşacak. 10 TL ve üzeri alışverişlerinizde geçerli indirimli fiyatı ile Yudum Ayçiçek yağı 1 litre ürünü 8,50 TL’den 4,95 TL’ye inen fiyatı ile sizlerle. Çok fazla detay anlamında bilgi bulunmayan sayfada tek ürün ve tek açıklama yetiyor. A101 10 TL ve üzeri alışverişlerinizi de indirim fırsatları ile süslüyor. A101’den 10 TL’lik bir ürün aldığınızda Yudum 1lt Ayçiçek yağını 4,95 TL’ye satın alabiliyorsunuz. Bu gerçekten süper bir fırsat... Üstelik bu ürünün kalitesi Türkiye’de satılan pek çok yağdan kat kat daha iyi ve gerçekten lezzeti de oldukça iyi. Yemeklerinizde, böreklerinizde, pastalarda, dolmalarda vazgeçilmez ürün zeytinyağı hem uygun fiyatlı hem de kaliteli olarak A101 marketlerde sizlerle. A101 4,95 TL’den satacağı bu ürünü 05 Eylül 2016 ile 18 Eylül 2016 tarihleri arasında indirimde olduğunu da sayfaya eklemiş. Bunu da belirtmeden geçmeyelim. Haftanın indirim şampiyonundan bu indirim sizlerle.A101 8 eylül 2016 aktüel ürünler kataloğu ürünlerini incelemeye ve hafta sonu 10 eylül fırsatlarını tek tek aktarmaya devam edelim. Sizleri indirimlerden haberdar edelim ve kaliteyi uygun fiyata almanız için uğraşalım.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 5 Eylül 2016 tarihinde, A101 8 Eylül 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...