A101 8 Haziran Perşembe günü harika fırsatlar sunacağını açıkladı biz de bu ürünlerin neler olduğuna detaylıca değinmek istedik. 4 Kapaklı Çekmeceli Banyo Dolabı ile başlayan sayfada bu ürün için 146x59,5x33cm ebatlar belirtilmiş, ancak ebatlar yaklaşık olarak ölçülmüş. BU ürün için ayrıca taksit seçeneği de eklemişler. A101 8 Haziran’Da Katlanabilir Masa ürününü de satışa çıkaratacakmış Bu ürün de 60x90cm ebatlarına sahip. Devamında leziz börekler açmanız için Yer Sofrası 70cm sunan A101 market bu ürünü harika bir fiyat ile sunuyor demek hata olmaz. Devamında Çok Amaçlı Kova ile indirimlere devam eden markette Kapaklı Leğen ve Mantımatik ürünleri de unutulmamış. A101 market indirimli ürünlerinde 8 haziran itibari ile gelecek olan harika fırsatlarında neler olduğuna değinmeye çalıştık. A101 marketin bu haftaki indirimlerinin en detaylı kısmına kadar incelemeler sunmaya çalıştık. Bunları yaparken A101.com.tr'den edindiğimiz bilgileri ve tecrübelerimiz sonucu değerlendirmelerimizi de aktardık. A101 marketin 8 haziran itibari ile sunacağı fırsatların tamamını resmi bağlantılardan görmeyi unutmayın diyerek bu haftanın fırsatlarına devam edelim.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 2 Haziran 2017 tarihinde, A101 8 Haziran 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...