A101 8 Kasım aktüel ürün fırsatlarını incelemeye devam ediyoruz. Bu hafta gıda ürünlerinde önemli detaylar var. Spot gıda fırsatları aktüel ürünler'de inceleniyor ve A101 market tarafından sunulmaya devam ediyor. İlk olarak Sütaş tereyağı 300g 13,95 TL fiyatı ile markette yerini alıyor. A101 indirimlerinde ayrıca Tukaş rendelenmiş domates 700g 5,45 TL olarak sunuluyor. Bu haftanın önemli indirimlerinde ek olarak Beşler dana kangal sucuk 2x220g 15,95 TL fiyatı ile sizlerle olurken gıda ürünlerine ara veriliyor ve Mendiva ıslak havlu 3x60 adet 7,95 TL'den sunuluyor. A101 8 Kasım fırsatlarında daha fazla detay olmasına rağmen bizler bu detayları ilerleyen günlerde daha net biçimde anlatmak üzere hazırlığımızı yapıyoruz, sizler de 8 Kasım indirimlerine hazırlık mahiyetinde alışveriş listelerinizi yeniden düzenleyebilirsiniz. A101 markette bu hafta az evvel anlattığımız ürünlerin yanı sıra Sütaş laktozsuz süt 200ml 1,50 TL olarak ve Pınar dondurulmuş hindi salam 9,95 TL'den raflarda yerini alıyor. A101 market aktüel ürünlerinde 8 kasım rüzgarı esiyor, yeni indirimler geliyor ve fırsatlarda heyecan dinmiyor. Teşekkürler A101...

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 1 Kasım 2018 tarihinde, A101 8 Kasım 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...