A101 Aktüel, Hafta sonunuza renk katmaya geliyor. A101 3 Kasım aktüel ürünler kataloğunda büyük bir indirime imza atıyor. Bu haftanın efsane ürünü birçok kişinin dikkatini çekmeyi başarıyor. A101, bu hafta da sosyal medyada adından söz ettirmeyi başardı. Bu başarı 3 Kasım Hafta Sonu ürünlerinde de devam edeceğe benziyor. Bu hafta sonu sizleri efsane bir ürün bekliyor. Sizleri daha fazla heyecanlandırmadan A101 3 Kasım efsane ürünü açıklayalım. Hafta sonuna damgasını vurun ürün… Sensodyne Diş Fırçası Çeşitleri 4,95 TL olarak A101 marketlerde yerini aldı bile… Fakat ürün 10 TL üstü alışverişlerde geçerli olacak. Mükemmel kalite de olan bu ürünü bu fiyattan almak istiyorsanız 3 Kasım da A101’ e uğramalısınız. A101 3 Kasım kampanyalarını sizler için detaylandırarak inceledik. Büyük fırsatlara ve kaliteli ürünlere yer veren A101 sizlerin yüzünü güldürmeyi gayet iyi başarmış. Daha fazla A101 aktüel ürün indirimi ve hafta sonu fırsatı için sitemize takip etmeye devam edebilirsiniz.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 1 Kasım 2018 tarihinde, A101 8 Kasım 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...