A101 8 Kasım 2018 perşembe günü pek çok önemli ürünü sizlerle buluşturmanın heyecanını yaşıyor. A101 aktüel ürünlerini sizlerle buluşturan aktüel ürünler'de de benzer heyecan var. İlk üründe bu hafta Singer Promise 1408 dikiş makinesi ürününü sunuyor. Ürün için 399,00 TL fiyat belirten market pek çok özelliğini de görselinde bulunduruyor. Özelliklerine yakından bakacak olursak; Değiştirilebilir iplik tansiyon ayarı ile istenilen dikiş aralığı özelliğine sahip üründe Kendinden iplik kesici bulunuyor. Ayrıca 7 farlı dikiş özelliği sunan Singer kolay değiştirilebilir aparatlar ve 5 milimetrelik zigzag özelliği ile dikkatleri üzerine çekiyor. 4 farklı adımda ve genişlikte zigzag aralığı ve 4 aşamada ilik açma da sunan ürün fiyatı ile alınması gereken ürünler arasına giriyor. Bir diğer fırsatta Ahşap görünümlü plastik askı 9,95 TL (adet) olarak sizlerle oluyor. Devamında 5 bölmeli çekmece düzenleyici 2,50 TL (adet) ve Dikdörtgen çamaşır sepeti 12,95 TL markette yer alıyor. Bu hafta küçük elektronik aletler de sunan A101 ilk olarak Kiwi KK-3304 su ısıtıcı ürününü 29,95 TL'den müşterisine sunuyor. Ek olarak Sinbo elektrikli çay seti 79,95 TL olarak ve son olarak ise King K-101 blender seti 129,95 TL olarak sizlere sunuyor. Daha fazlası için takibe devam...

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 1 Kasım 2018 tarihinde, A101 8 Kasım 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...