A101 8 Mayıs 2014 aktüel ürünlerinde yer alan ve 8 mayıs günü satışa çıkacak olan Vestel Çorba makinesi bu konuda sizlerle. VESTEL ÇORBACI ürününün fiyatı gerçekten çok makul tutulmuş. Aslında pek çoğumuzun aklına çorba makinesi denince Kemal Sunal'ın bir filminde yer alan o Adile Naşit ile olan sahnesi gelir. Belki de pek çoğumuz bu makineyi ordan tanır. İşin esprisi bir yana, bu ürün öğrenciler ve bekarlar için inanılmaz kolaylık sağlayıcı, hanımlar için ise pek öyle diyemeyeceğim çünkü sizin yaptığınız çorbanın yerini tutmuyor. Ama hayatı kolaylaştırmak konusunda oldukça başarılı bir alet. Biz sitemiz olarak 79,00 TL'ye bu ürünü alıyoruz çünkü hem ucuz hem de kolaylıkları çok fazla. Siz de mutlaka araştırmanızı yaptıktan sonra alınız, deriz. Daha fazlası yazımızda sizlerle.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 1 Mayıs 2014 tarihinde, A101 8 Mayıs 2014 Vestel Çorbacı Ürünü yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...