A101 8 Ocak 2015 aktüel ürünler kataloğu sayfaları ile birlikteyiz. Bu haftanın ilk aktüel ürünler sayfasında iki özel ürün sizlerle. Bunlardan birincisi; Samsung Full HD Smart LED TV 46 inç UE46H5303 modelli, 2 HDMI girişli, 2 USB girişli, Smart ve 2 Yıl Samsung Türkiye garantili TV... Bu TV sadece 1499,00 TL gibi bir fiyata sizlerle olacakç TV denilince akla gelen belki de ilk marka olan Samsung; A101 aktüel ile sizlere geliyor. Diğer ürün ise Hometech Premium Tab7 Intel Atom İşlemcili 7inçlik tablet bilgisayar. Bu üründe 8 GB dahili hafıza, 2 GB DDR bellek, Android 4.4.2 İşletim sistemi, 0.3 ön - 2.0 arka kamera, 2 yıl garanti ve bluetooth bağlantısı özellikleri ile çift çekirdekli işlemci ile sizlerle. İşte o ürünlere ait tüm detayların yer aldığı 8 ocak a101 aktüel kataloğu ilk sayfası...

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 31 Aralık 2014 tarihinde, A101 8 Ocak 2015 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...