A101 8 Ocak 2015 aktüel ürünler kataloğu bu haftanın sonuna geldi. Bu haftayı a101 8 ocak kataloğunun 5. sayfası ile sonlandırıyoruz. Bu sayfada Fairy markalı bulaşık deterjanı 2 farklı seçeneği ile ve bulaşık makinesi kapsülü sizlerle. 2 kat yoğun Fairy ürünleri ile bulaşıklarınız hem lekesiz hem de dertsiz olsun. Ayrıca bu sayfada bir başka temizlik ürünü olan Ariel mini pack çamaşır makinesi kapsülü 3'lü sadece ama sadece 2,95 TL... 3'Ü bir arada olan bu ürün için böyle fiyat kaçmaz. Bu haftanın da sonuna geldik. Haftaya yayımlanacak olan a101 aktüel ürünler kataloğunda görüşmek üzere, iyi alışverişler...

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 31 Aralık 2014 tarihinde, A101 8 Ocak 2015 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...