A101 11 Haziran 2016 aktüel ürünler kataloğu hafta sonu fırsatlarında yeni bir sayfa indirim ile sizlerleyiz. A101 aktüel hafta sonu kataloglarının incelemesinde kaldığımız yerden devam ediyoruz. Bu sayfada A101 pek çok önemli ürünü sizlerle buluşturmanın heyecanını yaşıyor ve bizler de bu heyecana ortak olarak ürünleri inceliyoruz. 11 - 12 Haziran tarihlerinde geçerli olan indirimlerde A101 bakın nelerle karşımızda oluyor. Bingo 6kg konsantre toz deterjan ürünü bu hafta sizlerle. İndirimli ürünlerin kişi başına 2 adetle sınırlı olduğunu belirten A101 ayrıca Hijyenik ped çeşitleri Orkid Ultra ürünlerini %20 indirimli olarak ve Otkid Platinum hijyenik ped çeşitleri de sizlerle. %20 indirimli bir başka ürün ise zeytin çeşitleri Zeo oluyor. Bu ürünlerin ardından A101 aktüel 11 - 12 haziran indirimlerinde Gazlı içecek 2,5 lt Coca-Cola ürünü de burada. Bozbeyi Gurme klasik inek peyniri 600gr ve Bozbeyi 3lü lezzet klasik beyaz peynir 525gr ürünü de bu hafta A101'de. ÖZEL FİYATI İLE KARPUZ DA SİZLERLE. 11 Haziran Cumartesi indirimlerinde ayrıca şu ürünler de A101 hafta sonu kaçığız indirimlerinde sizlerle. Borovets Hindistan cevizli ve karamelli tam buğdaylı bisküvi ve pek çok Borovets maralı ürün bu hafta A101'de. Bu ürünlerin tam adı ve tam açıklamaları için A101'in resmi sitesi a101 com tr veya A101 kataloglarından görebilirsiniz.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 10 Haziran 2016 tarihinde, A101 9 Haziran 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...