A101 4 KASIM 2017 Perşembe itibari ile yine muhteşemden muhteşem bir ürün fırsatı ortaya koyuyor. Geçen haftalarda takip edenin bildiği gibi 10 TL ve üzeri alışverişlerde muhteşem fırsatlı bir ürün hemen hemen her hafta sizlerle oluyor. Bu hafta için seçilen ürün yine çok iyi. A101’in ürün seçmekteki başarısı oldukça iyi. Peki nedir bu ürün bakalım. Kırlangıç Ayçiçek yağı 1lt 5,95 TL (10 TL ve üzeri alışverişlerde geçerlidir) bu ürün… Peki ne gibi bir indirime sahip ki bu ürün? Yani neden almalıyız. Şimdi bunu inceleyelim. Öncelikle A101’in uyarısını paylaşmakta yarar var. Detay kısmında denmiş ki: “Kampanyaya ait olan ürün, indirimli ürün alımında geçerli değildir ve kişi başına düşen ürün sayısı 2 adetle sınırlıdır.” Peki nedir bu indirim? Kırlangıç Ayçiçek yağı 1lt ürünü normal satışı için 8,50 TL fiyatı var. ANCAK 10 TL VE ÜZERİ alışveriş yaptığımızda (uyarıdaki şartlar dahilinde) ürünü 8,50 TL’ye değil 5,95 TL’ye alıyoruz. Bunun için kasiyerler yardımcı oluyor. Biz almadan önce alabilir miyiz diye sorduğumuzda çoğunlukla yardımcı oluyorlar. Sizin de sormanızı öneririz. A101 fırsatları çok ses getirmeye devam edeceğe benziyor. İndirimlerin kralına teşekkürler…

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 3 Kasım 2017 tarihinde, A101 9 Kasım 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...