A101 aktüel ürün katalogları yeni indirimleri bu hafta fırsatları geliyor. A101 9 Mart 2017 aktüel ürünlerinde yer alan ve Perşembe gününü indirimler ile dolduran muhteşem fırsatlar sizlerle. A101 market kataloglarında bu hafta ilk olarak Hi-Level 55” Ultra HD Smart uydu alıcılı LED Tv 2249,00 TL (duvar asma aparatı hediye) sizlerle. Ürün özelliklerine bakacak olursak 55 inch olarak satılacak olan ürün Smart Tv özelliğine sahip ve UHD uydu alıcısı da dahili…140 cm ebatlarındaki ekrana sahip üründe 2 adet HDMI girişi var. Pc-In girişi de bulunduran ürün 2249,00 TL fiyata sahip ve Vestel güvencesinde 2 yıl olarak sizlerle. Bir diğer üründe ise A101 Vestel tablet 199,00 TL olarak geliyor.r 2 yıl Vestel servis güvencesindeki üründe 1 GB DDR RAM, IPS ekran var. Android 5.0 işletim sistemine sahip ürün taksit seçeneğine de sahip. Son olarak se mikrofonlu stereo kulaklık 19,95 TL’den sizlerle. Telefon, bilgisayar ve MP3 müzik çalarınızla uyumlu olan ürün fiyatı ile oldukça cazip… Bu haftanın A101 9 MART 2017 aktüel ürün fırsatları ilk sayfası bu şekilde… Yeni bir sayfa ile sizlere yeni A101 Market aktüel indirimlerini aktarmaya devam edelim.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 3 Mart 2017 tarihinde, A101 9 Mart 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...