A101 aktüel ürünlerinde 9 mayıs fırsatları göz kamaştırıyor. Adeta fırsatları ile harikalar yaratan A101’de inanılmaz fırsatlar bulunuyor. 9 Mayıs indirimlerinde ilk olarak Arda masa sizlerle… Mobetto markalı üründe 110x76x70cm ebat bulunuyor. Ayrıca sandalyeler de sizlerle… Ürünler için fiyatlar sayfada belirtilmiş olduğu için bu detaya girmedik. Ancak kolay temizlenebilen bu ürün yüzeyi parlak lamine kaplama… Bir başka katalog ürününde dantel desenli metal sehpa yer alıyor. Tepsi olarak da kullanılabilen ürünün tepsisinin yarı çapı 45cm, ayak yüksekliği ise 52cm… 45 TL olan bu ürün için talipli çok görünüyor. Acele etmekte yarar var. Son ürün ise şık görünüşü ile akıllara giriyor. 3’lü zigon sehpa bu hafta A101’de… 9 Mayıs günü sizlerle olacak olan bu ürün doğal ahşaptan üretilmiş ve 39x39cm çapa sahip… 53cm, 47,5cm ve 43cm olarak 3 boy olarak gelen ürün için taksit avantajı da eklenmiş. 9 Mayıs kataloglarında A101 market kaliteli fırsatları ile akıllarda güzel izler bırakıyor. Anneler Günü özel ürünler olarak da alınabilecek olan bu ürünler için şimdiden listeler hazır…

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 3 Mayıs 2019 tarihinde, A101 9 Mayıs 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...