A101 9 mayıs 2019 tarihinde büyük kampanyaları ile sizlere kapılarını açıyor. A101 aktüel de bu hafta çok özel fırsatlar sizleri bekliyor. Ayrıca bu hafta anneler günü sebebiyle hediyelik eşyalar sizlerle olacak. A101 aktüel sizler için her şeyi düşünmeye devam ediyor. Aktüel Ürünler olarak sayfamızda kalmaya devam edin. Bu hafta Nehir marka tatlı kaşığı- tatlı çatalı 3,50 TL olarak satılıyor. Ayrıca yemek kaşığı- yemek çatalı 3,95 TL olarak satışa sunuluyor. bir başka ürün ise Servis Gereçleri 14,95 TL olarak sizlerle olan kampanyalı ürünler arasında. Bu hafta A101 marketlerde tekli porselen ürünler 4,95 TL'den satılıyor. A101 aktüel de fırsatlar devam ediyor. Bu ürünlerin geleceğinden erkenden haberdar olmak için sayfamızı takip etmeyi unutmayın. Ayrıca sayfamızda yayınlanan bir ürün için bildirim alabilirsiniz. Kampanyalı ürünler arasında yerini alan Orta boy çaydanlık ise 79,95 TL olarak satılıyor. Bu harika ürünler sizleri A101 aktüelde bekliyor. Bol indirimli alışverişler dileriz...

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 3 Mayıs 2019 tarihinde, A101 9 Mayıs 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...