A101 9 Ocak Aktüel Ürünleri Yörsan 2 – A101 Hafta Sonu

A101 9 Ocak 2016 cumartesi ve pazar fırsatları yani A101 9 ocak - A101 10 Ocak aktüel fırsatları nihayet sizlerle. Dev fırsatların ve güzel indirimlerin yer aldığı bu sayfaları inceliyoruz ve ürünleri tartışıyoruz. Gerçekten çok beğendiğimiz ürünlerin yer aldığı ve şaşırtan fırsatların bulunduğu bu katalogların 2. sayfasını sizlere aktaralım. Bu sayfada öncelikli Yörsan ürünleri olmak üzere 3 farklı markanın ürünleri de bulunuyor. Bu ürünlere değinecek olursak; Yörsan Markası ile gelen Yörsan köy peyniri 500gr,Yörsan tam yağlı klasik beyaz peynir 500gr, Yörsan labne 500gr, Yörsan kaymaksız yoğurt 1500gr, Yörsan yarım yağlı süt 1 Lt ve Yörsan ayran 300ml sizlerle. Ayrıca sevilen ürün markası Meysu'dan 2 farklı ürün de bu sayfada yerini almış. Meysu Dinamik mandalinalı elmalı 1,5 Lt ve Meysu armutlu elmalı içecek 1,5 Lt ürünleri de 9 ocak günü sizlerle oluyor. Kahve sevenler de düşünülmüş. Nescafe Extra 3'ü 1 arada kahve 10lu paket de sizlerle. Son olarak Komili Sensitive ıslak havlu 3x60 adet ürünü de bu sayfada yerini almış. Yeni hafta sonlarında görüşmek üzere...

Sponsorlu Bağlantılar

Geri

Sponsorlu Bağlantılar

Facebook
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 5 Ocak 2016 tarihinde, A101 9 Ocak 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz.

Aktüel Klavye

klavye tuşları kullanılabilir.

, ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...