A101 11 temmuz hafta sonu kaçığız aktüel ürünlerinde 2. sayfada işinize yarayacak ve her evin olmazsa olmazı olan bir ürün grubu sizlerle. Bu ürünler Koroplast markası ile sizlerle 11 temmuz cumartesiden itibaren buluşuyor. Ürünlere değinecek olursak; Koroplast ( Hayatı Kolaylaştırır ) marka ve sloganlı olarak 26 yaprak yağlı pişirme kağıdı, çiçek kokulu büzgülü çöp torbası, 10m alüminyum folyo, 15m streç film, 15'li kilitli poşet, 30'lu buzdolabı poşeti ve 10'lu buz torbası ürünleri uygun fiyatlı olarak mahallenizdeki A101'de 11 temmuzda yerini alıyor. Siz de indirimli ve fırsatlarla dolu bu ürünleri satın almak istiyorsanız ilgili tarihte a101'de olmalısınız. 81 ilde ilk ve tek etiketli bu sayfada da A101 fırsatları ile fark yaratmaya devam ediyor. A101 müşterileri Edirne'den İstanbul'a, İstanbul'dan Kars'a kadar fırsatların ayağına kadar geldiğine tanık oluyor. İşte o son hafta sonu kaçığız sayfası ve haftaya görüşürüz.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 6 Temmuz 2015 tarihinde, A101 9 Temmuz 2015 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...