A101 24 Nisan 2014 aktüel kataloglarında yer alan Acer Aspire E1-510 Notebook PC ürünü hakkında tüm detaylar burada. 799,00 TL olan ve A101 24 Nisan'da satılacak olan bu ürün hakkında şunları söylemeliyiz. A101 24 Nisan 2014 katalogunda satışa çıkacak olan bu ürün düşük ve orta düzey kullanıcılar için ideal. İnternette yazılımsız halini biraz daha ucuza bulabilirsiniz fakat Windows 8 orijinal ile bu ürün gerçekten entegre çalşıyor ve o fiyat farkı, yani yazılıma ödediğiniz tutar hiç boşa görünmüyor. Bu ürün şu sebeple alınabilir; internette Facebook, Twitter gibi sosyal ağlarda veya YouTube'ta, haber sitelerinde, bloglarda, forumlarda gezerek vaktinizi geçiriyorsanız bu ürün sizi fazlasıyla tatmin edecektir. Ayrıca film izlemek, müzik dinlemek veya resimlerinizi görüntülemek için de bu ürün sizin ihtiyacınızı karşılar. Daha fazlası kataloglarda.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 22 Nisan 2014 tarihinde, A101 ACER Aspire E1-510 Notebook İncelemesi yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...