A101 Aynalı Takı Dolabı Ürün İncelemesi

A101 aktüel kataloglarında beklenen ürün geliyor. A101 11 şubat 2016 perşembe günü aktüel ürünlerinde aynalı takı dolabı ile geliyor. Bu tarihte satılacak olan ürünü referans alarak aynalı takı dolabı ürünü üzerine detaylıca incelememiz başlıyor…

Bildiğiniz gibi A101 pek çok fırsatı perşembe günleri mahallenize kadar getirmeyi başarmış bir market… Özellikle mobilya ürünleri arasında belki de en fazla talep gören yegane ürün olarak aynalı takı dolabı ürünü ise çeşitli aralardan sonra yine A101lerde yerini alıyor. Daha önceleri katalog sayfaları incelememizde defalarca söz etmemize rağmen bu ürün hakkında çok fazla inceleme talebi aldık. Biz de sitemiz olarak bu ürünü zor şartlarda tedarik edip inceleme fırsatı bulduk. Şimdi sizlerle aynalı takı dolabına ait internette bulabileceğiniz en detaylı ürün incelemesini sunuyoruz.

A101 Aynalı Takı Dolabı İncelemesi

Aynali-Taki-Dolabi-11-Subat-2016-A101

Ürün için A101 kataloglarında yer alma ve fiyatları şimdiye kadar şu şekilde oldu:

 • Bu ürün ilk kez 12 Kasım 2015 tarihinde 99,90 TL fiyatı ile satışa çıkarıldı.
 • Daha sonra 31 Aralık 2015 tarihinde 99,90 TL olarak tekrar satıldı.
 • Son olarak ise 11 Şubat 2016 tarihinde tekrar 99,90 TL olarak satışa çıkartılıyor.

Ürün hakkında kataloglardan edinilen bilgiler şu şekilde:

 • Ürün 99,90 TL peşin fiyatı ile geliyor ve 13TL x 8 taksit (104 TL) olarak da taksitli satış fiyatı var. Ürün kredi artına taksit yapıldığında küçük bir fiyat farkı oluşturuyor ancak aylık olarak yükünüzü hafifletebiliyor.
 • Ürünün adı: Aynalı Takı Dolabı
 • Yüzüklük: 88 adet
 • Küpelik: 62+59 adet
 • Kolye askısı: 12+10+12 adet
 • Aksesuar kutusu parfümlük: 8 gözlü 1 raf
 • 44mm flotal bizote işlemeli ayna
 • 154cm ayaktan tavana boy – 41cm tam genişlik ebatlarına sahip ancak ürünün kullanılabilir bölümleri ise 37cm genişlik – 120cm boy olarak öne çıkıyor.

Bu bilgilere hemen hemen herkes kısacık bir araştırma ile ulaşabilir. Şimdiki detaylar ise tamamen deneyimlerimiz ve tecrübelerimizle edinilmiştir. Öncelikle A101 takipçilerinin yoğunlukla sorduğu bir kaç soruya tecrübelerimiz doğrultusunda yanıt vermeye çalışalım.

 • A101 aynalı takı dolabı ürünü ne zaman gelecek?
  • Bu soru tam bir bilinmezlik yaratıyor. A101’in bu ürünü ne zaman getireceğini ancak ve ancak katalogları takip ederek bilebiliriz. Bu yüzden Perşembe kataloglarını takip etmenizi önermekten başka bir şey biz de bilmiyoruz.
 • Aynalı takı dolabı kaç adet geliyor?
  • A101 bu konuda da kesin bir bilgi vermiyor. Ancak tecrübelerimiz doğrultusunda her markete 1 ile 4 arasında ürün getirdiklerine editörlerimiz şahit oldu. Kesin bilgi burada da malesef bulunmuyor. A101 sadece afişlerinde yer alan ürünlerin toplam stokunun 6000 adet olduğunu belirtiyor. Mahallenizdeki A101’e ne kadar ürün geleceği konusunda bilgi verilmemiş. Ancak bazen ürün gelmeme gibi problemlere de şahit olduk, bu gibi durumlarda genelde kapılarda duyuru yazıları yer alıyor ve neden gelmediği belirtiliyor.
 • Gelecekte satılacak olan aynalı takı dolabını şimdiden ayırma şansı var mı?
  • Bu konuda A101 müşterilerine eşit davranmayı ilke edindiğinden olsa gerek ürünü tarihinden önce hiç bir şekilde satmıyor veya ayırmaya müsade etmiyor. Yine tecrübelerimiz doğrultusunda edindiğimiz fikirlere göre; A101 bu konuda oldukça titiz ve ürün ayıran personellere yaptırım uyguluyor. Bu yüzden çalışanlardan bu gibi isteklerde bulunmamanız her iki taraf için de daha etik olur düşüncesindeyiz.
 • Dolabı kurduktan sonra kapağını açtığımda dolap öne doğru devriliyor? Sorun ne?
  • Bu problemi duyduğumuzda dolabın açılarla alakalı problemi olduğunu düşündük, ancak sorunun dolap montajı sırasında meydana geldiğini tecrübe ettik. Kapağını tutan menteşelerin çok aşırı sıkıldığını veya dolabın kapağına mont, kıyafet gibi eşyaların asıldığında  dolabın öne düştüğünü gördük. Bu problemi yaşıyorsanız kapak menteşelerini kontrol edin ve biraz daha az sıkmaya çalışın. Ayrıca takıdan başka bir şey asmayın.

AYNALI TAKI DOLABI MONTAJ VİDEOSU

A101 aynalı takı dolabı ürününü neden almalıyım?

Her şeyden evvel ürün fiyatı piyasadaki emsallerine göre çok iyi. Amacına uygun kullanımlarda sorunsuz ve gayet şık. Takılarınızı toparlaması bir yana aynası ile de oldukça pratik kullanımı var. Piyasada ayna fiyatının bile bu fiyata yaklaştığını düşünürsek sunta, profiller, vida ve aynaları ile birlikte ürünün yaklaşık 99,90 TL olması gerçekten muazzam. Odanızda aynaya ayrı yer, dolaba ayrı yer derdini de ortadan kaldırdığından çok daha iyi sonuçlar alabiliyorsunuz. Ürünü bulabilirseniz ve beğendiyseniz alın, ancak ürünün stoklarla sınırlı olması tek dezavantajı. Tabi bir de montaj derdi, eğer montajı yapabiliyorsanız (ki hiç bir bilgisi olmayan bile rahatlıkla yapabilir) bu size dert oluşturmayacaktır.

Bu inceleme A101 11 ŞUBAT 2016 fırsat kataloğu dikkate alınarak yapıldı. Ürünün fiyatı, özellikleri ve diğer tüm bileşenleri ilerleyen zamanlarda değiştiğinde mutlaka ilgili haftanın kataloglarını inceleyiniz. Ürünün incelemesine konu olan haftanın kataloğu : https://goo.gl/xJUnoO

Ürün hakkında aklınıza takılan sorular, ürün hakkında merak ettikleriniz veya deneyimlerinizi YORUM olarak paylaşabilirsiniz. Bu sayede siz de diğer insanlara yardımcı olabilirsiniz.

Katalogları, ürünleri, stok durumlarını, indirim tarihlerini v.s. katalog sahibi marketin resmi web sitesinden teyit ediniz.

Güncel Kataloglar
Bim aktüel - A101 aktüel - Şok aktüel için incelemelerimiz bağlayıcı değildir. İlgili marketin websitesini mutlaka ziyaret etmelisiniz.
İçerik Detayları

Bu yazı tarafından, 6 Şubat 2016 tarihinde, Aktuel Ürün Detayları kategorisinde yazılmıştır ve 1 adet yorum yapılmıştır. Bu içerik tam olarak anında oluşturulmuştur. Son Güncelleme: 21 Şubat 2021 | 19:40 .

Aramalar: , ,

“A101 Aynalı Takı Dolabı Ürün İncelemesi” için 1 Yorum