A101 5 Haziran 2014'te Lenovo G505 - 59422635 dizüstü bilgisayarı aktüel ürünlerine ekledi. Öncelikle söylemeliyiz ki bu ürün hakkında Lenovo'nun internet sitesinde teknik bilgiler yer almamakta. Bu da demek oluyor ki ürün henüz çok yeni veya fazla üzerine titrenmemiş bir ürün. Aslında hemen bilgisayarı kötülemek istemiyoruz, ancak kullanılan işlemci bir AMD işlemci. AMD malesef dizüstü bilgisayarlarda pek fazla tercih edilmemekte. Gerek performans gerek ısınma sorunu AMD'yi Intel'e göre 1 adım geride bırakıyor. Burada kullanılan işlemci ise tam bir düşük seviye bilgisayar kullanıcısı işlemcisi. Ne Intel Celeron'dan kötü, ne Intel i3'lerden iyi. Orta karar bir işlemci. Tek artısı 4 çekirdekli olması. Tabi çekirdek hızları konusunda aynı şeyi söyleyemeyiz. Ghz bilgisi konusunda bilgi sahibi değiliz fakat öyle sanıyoruz ki 2.00 ghz olarak gelecek işlemci. Velhasıl bu bilgisayarı almak isteyenler film izlemek, müzik dinlemek veya internette bizi takip etmek (:, sosyal medyada gezmek için alabilir. Onun dışında çok fazla bir şey beklemek yanlış olur. Ürünü almadan inceleme fırsatınız varsa mutlaka inceleyin.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 30 Mayıs 2014 tarihinde, A101 Lenovo G505-59422635 Dizüstü Bilgisayar yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...