Piyasada bu tür özellikteki ürünler teknoloji mağazalarında 599TL'den başlayan ve 1000 TL'ye kadar giden fiyatlarla alıcı buluyor. A101 5 Aralık 2013 aktüel ürünü olan bu TV, Vestel Garantili olduğu için ve fazla özellik aranmayan kişilerce tercih edilebilir. Ama ben marka takıntılıyım diyorsanız +280 TL daha verip Samsung TV alabilirsiniz. LED TV fırsatı bu şekilde, seçim de karar da sizin. Daha fazlası için katalogları inceleyin.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 28 Kasım 2013 tarihinde, A101 Super Slim LED SEG TV 5 Aralık 2013 yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...