BİM 1 Ekim 2021 Aktüel Ürünler Kataloğu

| BİM AKTÜEL|28 Eylül 2021|0 Yorum
Sponsorlu Bağlantılar

Fevkalade indirimlerle bezeli Bim aktüel kataloglarında yeni sayı ortaya çıktı. Bim 1 Ekim 2021 kataloglarının boy gösterdiği yeni hafta katalog incelemelerinde ortalığı kasıp kavuracak fırsatlar yine Türkiye’nin indirim mağazası Bim’den geliyor. İşte merakla beklenen 1 Ekim kataloglarının incelemesi ve ürünler hakkında ortaya çıkan resmi detaylar:

Bim Aktüel kataloğunda cuma günü beklenen ürünler kesinleşti. Güncel indirimleriyle müşterisi karşısına çıkmaya hazırlanan bu katalog daha öncekilerde olduğu gibi stok sınırı ve harika fırsatlarla gelecek. Bim 1 Ekim 2021 kataloğunun hangi fırsatlara ev sahipliği yapacağıyla alakalı hazırladığımız aktüel incelemeyi keşfedin…

BİM 1 Ekim 2021 – Bim Aktüel

Türkiye’nin hard-discount ilk market zinciri olma şerefine sahip Bim’den yepyeni bir katalog var. Bu katalogda önemli kampanyalar ve çok çeşitli ürünler bulunuyor. Üç sayfadan oluşan Bim 1 Ekim 2021 aktüel kataloğunda tekstil, spor, züccaciye ürünleri bir arada bulunuyor. Tüm detaylarıyla ele alarak Aktüel Ürünler incelemesine dahil ettiğimiz yeni bim fırsatlarını ele almaya başlıyoruz: İlk üründe; katlanabilir akıllı koşu bandı sunan Bim bu ürünü 2499,00 TL fiyatıyla müşterisi karşısına çıkarıyor. 2 yıl garantili olan ürün ayrıca taksit avantajına da sahip. Spor ve egzersiz adına ürünlerin sunulduğu Bim aktüel kataloğunda egzersiz aletleri, barfiks çubuğu, ağırlık eldiveni, sporcu ağrı bandı gibi ürünler indirimli fiyatla kataloglarda yer alıyor. Ayrıca boks torbası, fitness eldiveni, ağırlık çeşitleri, pilates topu ve pompası, yoga matı, egzersiz tekerleği gibi pek çok üründe özel fiyat Bim’de. Pilates ekipmanları kapsamında çember, pilates bandı gibi ürünler de sunan Bim aktüel için sıkılaşma aleti de fırsatlar arasında yer alıyor. Bim 1 Ekim 2021 Aktüel Kataloglarında spor yapmak isteyenler için akıllara gelecek hemen hemen her ürün bu cuma Bim’de sizleri bekliyor. Görülmesi ve ziyaret edilmesi gereken bir sayfa olduğunu da ekleyerek sıradaki Bim kataloğu sayfası ile fırsatları ele almayı sürdürelim. Kablosuz masaj tabancası sunacak olan BİM bu ürünü 199,00 TL gibi muazzam bir fiyatla alıcısına getirecek. Pek çok farklı masaj başlığına sahip olan bu üründe taksit avantajı da yer alıyor. Diğer bir üründe Bim aktüel kataloglarında vücut analiz baskülü 79,90 TL fiyatla sizleri bekliyor. Ayrıca Dynamic 36 inç trambolin de 399,9 TL’den sizlerle oluyor. Tekstil ürünlerinde de büyük fırsatlar sunan Bim aktüel Letoon markalı olarak şortlar, eşofman altları, eşofmanlar, sweatshirtler, spor çantaları da satışa sunuyor.

Bim 1 Ekim 2021 Aktüel Ürünler Kataloğu sunduğu avantajlı ürünlerde bulunan harika fırsatlarda ortaya çıkan indirim listeleri yediden yetmişe herkesi indirim broşürü takip etmeye hazır hale getirdi. Merakla beklenen BİM aktüel kataloğunda züccaciye ürünleri ve oyuncaklar yine güncel haftada eksik olmuyor. Chefs Pro blender set ürününde 189,00 TL gibi fevkalade bir indirim sunan Bim bu ürün için 4 yıl garanti etiketi kullanmış. Sayfada ayrıca LAV ve Paşabahçe’den de ürünler bulunduran Bim’de LAV kavanozlar, Paşabahçe Borcam kase ve tepsiler indirime girecek. Bitki çayı ve kahve demliği, 10lu kavanoz kapağı gibi önemli züccaciye ürünleri sunan 1 Ekim Bim kataloğunda dik durabilen süpürge Heifer markalı olarak geliyor. Rakle’den dekorlu meşrubat bardağı satacak olan Bim aktüel çocukları da sevindirmek için oyuncak fiyatlarını da indiriyor. Oyuncak ışın kılıcından aktivite kitaplarına pek çok oyuncak ürünü 1 Ekim 2021 Bim aktüel kataloğu ile müşterisini bekliyor. Siz de bu ve bunun gibi ürünleri merak ediyorsanız ilk adresiniz resmi site bim. com. tr, ikinci adresiniz ise 1 Ekim 2021 Cuma günü BİM Mağazaları olmalı. İndirimli günler dileriz.

Bim Aktüel Katalogları: 1 Ekim 2021

1 Ekim 2021 Cuma İtibarıyla Geçerli
BİM 1 Ekim 2021 Aktüel Ürünler Kataloğu Bim aktüel 1 Ekim 2021 kataloğunun spor ekipmanları ve tekstil ürünü sayfası

Sonraki Sayfa

1 2 3

Katalogları, ürünleri, stok durumlarını, indirim tarihlerini v.s. katalog sahibi marketin resmi web sitesinden teyit ediniz.

Güncel Kataloglar
Bim aktüel - A101 aktüel - Şok aktüel için incelemelerimiz bağlayıcı değildir. İlgili marketin websitesini mutlaka ziyaret etmelisiniz.
İçerik Detayları

Bu yazı Aktüel Ürünler tarafından, 28 Eylül 2021 tarihinde, BİM AKTÜEL kategorisinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu içerik tam olarak anında oluşturulmuştur.

Aramalar: ,

Yorumlara kapalı.