Aktüel Ürünler olarak katalog incelemesine bu hafta 1 Kasım Bim ürünleri ile devam ediyoruz. Bim aktüel ürünleri ile harikalar yaratmayı başarıyor. Görenleri sevindiren bu kataloglarda istediğiniz ürünlerin olup olmadığına hep beraber bakalım... İlk olarak Huawei Y5 Cep Telefonu 899 TL, Xiaomi Redmi Go Cep Telefonu 599 TL, Kiwi KTM 2907 Çay Makinesi 99 TL ve Seramik Çerez Seti 7 Parça 22,50 TL olarak çok uygun bir fiyatla sizlerle... Ayrıca beklenen ve 1 Kasım tarihine yakışan ürünler arasında Ahşap Standlı Kapaklı Seramik Fırın Tenceresi 49,90 TL fiyatı ile mutfağınızın ihtiaycını karşılamaya yetiyor. Kütahya Porselen Rölyefli Porselen Yemek Takımı 18 Parça 99 TL, Kütahya Porselen Rölyefli Kahve Fincan Takımı 6 Kişilik 34,90 TL ve Chef's Çelik Omlet Set 3'lü 75 TL olarak satışa Bim market ile çıkıyor. Her hafta olduğu gibi bu hafta da çocuklar için oyuncaklar getiren bu markette bakın neler var... Oyuncak Şato 27,50 TL, Soft Bebek 60 cm 59,90 TL, Studi Şekilli Oyun Hamuru 13,90 TL ve Pratik Bardaklar Oyunu 34,90 TL fiyatı ile ebeveynleri sevindiriyor. Harika indirimler arasında bir de Petek Kurutmalık 12,90 TL olarak görücüye çıkarılıyor. Diğer kampanyalar için https://aktuel-urunler.com adresinden ayrılmayın.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 23 Ekim 2019 tarihinde, BİM (1 Kasım 2019) Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 1 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

“Bim Aktüel Akıllı Telefon İndirimleri 1 Kasım İncelemesi” için 1 Yorum
Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...