BİM 10 Ağustos 2021 Aktüel Ürünler Kataloğu

Bim Aktüel Salı|10 Ağustos 2021|0 Yorum
Sponsorlu Bağlantılar

Bim 10 Ağustos 2021 kataloğunda yer alan ve pek çok fırsatı bünyesinde barındıran indirimli listeler ortaya çıktı. Bim aktüel katalogları salı fırsatlarında neler yer alıyor, sorusunun yanıtı ve bu yanıtın da ortaya koyacağı soruların yanıtı için sizi incelemeye davet ediyoruz:

Bim aktüel salı kataloğunda bulunan ve 10 Ağustos 2021 itibarıyla satılacak olan fırsat ürünleri Bim tarafından yayınlandı. Biz de Aktüel Ürünler olarak bu ürünleri inceleyerek fırsatlar hakkında konuşalım istedik. Merak edilen tüm detaylar ile Bim aktüel incelemesi başlıyor:

Bim 10 Ağustos 2021 Hakkında Kısa Bilgiler

Bim aktüel salı kataloglarında haftanın en önemli fırsatları yayınlandı. Bim 10 Ağustos 2021 tarihi itibarıyla geçerli olacak olan iki sayfadan meydana gelen indirim kataloğunda 57 farklı ürün sizlerle. Fırsat ürünleri arasında dikkat çekici grupları ele alarak incelemeye başlıyoruz. İlk ürün grubunda kozmetik ürünü fırsatları ve bazı tekstil ürünleri dikkat çekiyor. Haftanın önerilerinde Şortlu Pijama Takımında 39,90 TL fiyat sunan Bim aktüel salı kataloğu Naturalove markasından gelen Küpe ve Kolyeyi de uygun fiyatla satışa sunuyor. Comfort Family Kadın Çorap ürünü ile süren fırsatlarda Ahşap Takı Düzenleyici harika fiyatla sizlerle oluyor. Bu haftanın Bim kataloğunda Naturalove Bileklik 2li olarak 9,90 TL’den Naturalove Kolye 2li ise 12,90 TL’den alıcı bekliyor. Yılların değiştiremediği muhteşem koku Privacy Deodorant 150 ml ise 11,90 TL fiyatıyla Bim’e geliyor. Aynı şekilde Axe Stick 50 ml 16,90 TL olarak satılıyor. 10 AĞUSTOS 2021 Bim kataloğunda yer edinen Lipglos, BB Mini Set, Ultra Siyah Eyeliner gibi ürünlerde kampanyalı fiyat sunan Bim Gloss Halka Küpeyi de indirimli fiyatıyla satıyor. Aynı zamanda Mybelline Maskara, Eeose Kaş Kirpik Serumu 8 ml ve Mara Dark Glow Oje de sizlerle oluyor. Aktüel Ürünler arasında en dikkat çekici ürünlerden olan Elidor 1 Minute Süper Saç Kremi 170 ml ise 15,90 TL fiyatla alıcı bekliyor. Bu ürünler ve daha fazlasının yer aldığı Bim 10 Ağustos kataloğunun ilk sayfasını sizler için sayfa devamına ekledik.

BİM 10 Ağustos 2021 Kataloğu Makyaj ürünleri ve güzellik ürünleri kataloğu

10 Ağustos 2021 Bim kataloğunda ikinci sayfada hangi ürünler var? Bu hafta aşurelik ürünlerde ne gibi indirimler ve fırsatlar yer alıyor? Gelin beraber inceleyelim. İkinci sayfa Bim kataloğunda Simbat markalı ürünler ortalığı kasıp kavuracak. Simbat Aşurelik Kesme Kuru Kayısı 400 gr ile başlayan fırsatlar arasında Antep karası, ceviz içi, fındık, badem, üzüm, kayısı, karışık kuruyemiş, fıstık, kuş üzümü, karanfil gibi ürünler yer alıyor. Aynı zamanda Alüminyum Kase, desenli aşure kasesi, hazır aşure harçları, nar da sunan Bim aktüel kataloğunda baklagillerde de indirim var. Bu fırsatlar arasında fasulye, nohut, buğday, kuru incir, lokum, pestil, pirinç, incir ve nicesi sizlerle. Simbat’ın yanında pek çok marka sunan Bim kataloğunda salı günü harika! İşte bahsettiğimiz o katalog:

BİM 10 Ağustos 2021 Kataloğu Aşurelik Ürünler ve çerezler

Sonraki Sayfa

1 2

Katalogları, ürünleri, stok durumlarını, indirim tarihlerini v.s. katalog sahibi marketin resmi web sitesinden teyit ediniz.

Güncel Kataloglar

Bim aktüel - A101 aktüel - Şok aktüel için incelemelerimiz bağlayıcı değildir. İlgili marketin websitesini mutlaka ziyaret etmelisiniz.
İçerik Detayları

Bu yazı Aktüel Ürünler tarafından, 10 Ağustos 2021 tarihinde, Bim Aktüel Salı kategorisinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu içerik tam olarak anında oluşturulmuştur.

Aramalar: ,

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...