BİM 11 Aralık 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu

| BİM AKTÜEL|2 Aralık 2018|0 Yorum

Bim aktüel salı katalogları incelemesi ile sizlerleyiz. Bim 11 Aralık 2018 aktüel ürünlerinde bulunan ve haftanın en iyi indirimleri arasında gösterilen bu kataloğu detaylıca inceliyoruz. 11 Aralık Bim aktüel en önemli ürünler ve fiyatları ile şaşırtan fırsatları için kampanya detayları gelsin.

Bim 11 Aralık 2018 aktüel ürünler kataloğuna ait görsellerin sosyal medya kullanıcıları tarafından merak edilmesi ile başlayan ve detayların ortaya çıkması ile devam eden süreçle 11 Aralık Bim indirimli ürünleri gün yüzüne çıkmış oldu. Detayları ile ortaya çıkan bu Bim 11 aralık bim kataloglarında hangi ürünler var ve ne gibi fırsatlar yer alacak gibi soruların yanıtı için bu incelemeyi başlattık. 11 Aralık Salı günü Bim marketlere gidecek olan müşterileri hangi aktüel ürünler karşılayacak, Bim 11 Aralık 2018 Aktüel Ürünler kataloğu ile müşterilere hangi ürünler indirimli fiyatlar ile sunulacak? İşte bu soruların cevabı için sizler Türkiye’nin En İyi Aktüel Ürünler sitesi ‘ndesiniz. Detaylar ile başlıyoruz:

Sponsorlu BağlantılarBim 11 Aralık kataloglarını incelemeye başlıyoruz ve bu haftanın SALI aktüel ürünlerinin oldukça kaliteli ve lazım olan ürünler arasından seçildiğine tanık oluyoruz. Günlük hayatta çok sık tüketilen ürünlerin yer aldığı bu “Haftanın Önerileri” sayfasında bakınız neler var neler; İlk dikkat çeken üründe kakaolu fındık kreması 19,90 TL fiyatı ile yer alıyor. Yer fıstık dolgulu sütlü çikolata 4,50 TL olarak yer alırken bu ürün ile devam eden sayfada 5,54 TL fiyatı ile sütlü çikolata kaplamalı kremalı bisküvi sizlerle oluyor. SADECE BİM‘de yer alan ürünlerin de bulunduğu sayfada 7,95 TL’den çikolatalı yumuşak kurabiye ürünü de var. Bu kurabiyeden sonra fındık dolgulu kurabiye de sunan markette karamel dolgulu bisküvi de sizlerle. 6,75 TL olarak çıtır atıştırmalıklar, 8,95 TL olarak Müsli, 5,95 TL fiyat ile sütlü çikolata kaplamalı fındıklı kremalı ve pirinç patlaklı gofret de sizlerle oluyor. Ayrıca sevilen fırsatlar da bu hafta 11 ARALIK BİM sayfasında yer alıyor: Ülker çikolatalı gofret, Browni çikolatalı karamelli mini kek, kakao dolgulu bisküvi, dolgulu sert çeker de bu hafta Bim’de…

Bim Aktüel ile salı fırsatlarının tüm detaylarını gösteren görsel, görsele ait muhteşem bir inceleme sayfası aktarmaya çalıştık. Detayların ve daha fazla incelemenin yer aldığı 14 Aralık sayfası, 18 Aralık sayfasına da yakından bakmanızı tavsiye ederiz.

BİM 11 Aralık 2018 | BİM Aktüel | SALI

Katalogları, ürünleri, stok durumlarını, indirim tarihlerini v.s. katalog sahibi marketin resmi web sitesinden teyit ediniz.

Güncel Kataloglar
Bim aktüel - A101 aktüel - Şok aktüel için incelemelerimiz bağlayıcı değildir. İlgili marketin websitesini mutlaka ziyaret etmelisiniz.
İçerik Detayları

Bu yazı tarafından, 2 Aralık 2018 tarihinde, BİM AKTÜEL kategorisinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu içerik tam olarak anında oluşturulmuştur.

Aramalar: , , , ,

Yorumlara kapalı.