BİM 11 Ekim 2022 Aktüel Kataloğu

| Bim Aktüel Salı|11 Ekim 2022|3 Yorum
Sponsorlu Bağlantılar

Bim 11 Ekim 2022 kataloglarında salı fırsatları kesinleşerek indirim listelerinde yer almaya başladı. Bim Aktüel Salı olarak da bildiğiniz bu hafta indirimlerinde müşterilerin merakla beklediği detaylar var. İşte tüm hatlarıyla Bim Kataloğu:

Bim aktüel salı katalogları her zaman merakla beklenen ürünler sunmayı başaran nadir indirim listelerindendir. Bu yüzden Bim 11 Ekim 2022 katalogları da önemlidir ve tüm Türkiye bu kataloğun neler sunacağı konusunda merakla bekleyiş içindedir. Bu haberimizde ise tüm merakına çözüm olacak bir ürün inceleme listesi sunduğumuzdan Bim 11 Ekim katalogları hakkında derinlemesine bilgi sahibi olabileceksiniz. İnsanların sorduğu, Bim 11 Ekim 2022 kataloglarında ne var sorusu bir yana tüm akıllardaki sorunun yanıtlarını içeren incelememiş başlıyor:

11 EKİM 2022 BİM AKTÜEL KATALOĞU İNCELEMESİ

Güncel indirimlerini sunan Bim aktüel salı fırsatları iki sayfadan oluşan ve içerisinde 1 sayfasında 17 farklı ürün, diğer sayfasında 17 farklı ürün bulunan 11 Ekim 2022 Bim Kataloğu resmen yayınlandı. İlk sayfasında kahvaltılık ürünler için süt ürünlerini tercih eden Bim aktüel katalogları diğer sayfasında çok daha radikal ürünleri raflarına taşıyor. İlk indirim sayfasıyla Bim aktüel 11 ekim 2022 kataloglarını tanıyalım o halde: İlk olarak İçim marklı üç ürün sizleri bekliyor. İlk üründe İçim Tereyağı 750 gr ürünü var. Diğerinde İçim Yarım Yağlı Süzme Peynir 900 gr ve ayrıca İçim Yarım Yağlı Yoğurt 3 Kg var. Tüm bu aktüel ürünleri Bim’den 11 Ekim 2022 tarihinde stoklar el verdiğince bulabilirsiniz. Fırsat listelerinde SEK markalı ürünler de var. Bu kampanyalara da bakacak olursak Sek Tam Yağlı Taze Kaşar Peyniri 600 gr, diğerinde Sek Çiftlik Kaymaksız Yoğurt 900 gr ve ayrıca Sek Kefir 1 Litre ve Sek Çilekli / Yaban Mersinli Quark 140 gr ürünler sizlerle. Bir diğer üründe Bahçıvan Tam Yağlı Beyaz Peynir 900 gr ürünü indirime girecek. Ayrıca aynı markaya ait olmak üzere Bahçıvan Laktozsuz Yarım Yağlı Dilimli Tost Peyniri 225 gr da indirime girecek. Bunların yanında dil peyniri, örgü peynir, çeçil peynir gibi ürünler de fırsat dolu fiyatlarıyla sizlerle olacak. Benzer şekilde Pınar ürünleri de Bim Aktüel Salı kataloglarında satılacak. İlk pınar ürününde Pınar Labne 750 gr sizlerle. 11 Ekim 2022 Bim kataloğunda salı itibarıyla sunulacak bir diğer kampanyada ise Pınar Mısırlı Peynirli Kroket 250 gr sizlerle. Ek olarak Pınar Çocuk Devam Sütü 1 Litre ve Pınar %2,5 Yağlı Süt 1 Litre ürünleri de indirimde! Son üründe ise Akpınar Tam Yağlı Tava Peyniri 700 gr şle La Vache Qui Rit Krem Peynir 270 gr ürünü indirimde.

Bim 11 Ekim 2022 aktüel ürünler kataloğu sunduğu fiyatları ve ürünleriyle indirim listelerinde ilk sıralarda olmayı başarıyor. Bim Aktüel salı indirimlerinde kesinleşmiş olan indirimli ürünlerde lezzet dolu seçenekler müşterisini bekliyor. Bim aktüel kataloğunun ikinci sayfa ilk ürününde Çaykur Organik Hemşin Siyah Çay 400 gr yer alıyor. Organik çay denilince akıllara gelen bu ürünü çay tutkunları kaçırmamalı. Bir diğer üründe Karali Demleme Yeşil Çay 200 gr olarak satılacak. Ayrıca bu hafta salı günü Doyum Organik Bulgur Çeşitleri 500 gr paketler halinde satılacak. Lezzetleriyle sizi üzmemesini düşündüğümüz ürünlerin diğerinde Pınar Laktozsuz Yoğurt 750 gr yer alıyor. Aynı biçimde Olive Home Marmarabirlik Organik Siyah Zeytin 500 gr ve Bella Natura Glütensiz Yulaf Ezmesi 300 gr da sizlerle oluyor. Aktüel Ürünler arasında BİM listelerinde son sayfada ise yani 3. sayfada ise kişisel temizlik, bakım ürünleri yer alıyor. Kısaca değinecek olursak Bim 11 Ekim 2022 kataloglarında Eyüp Sabri Tuncer Frambuazlı Sirke & Saç Toniği 500 ml ve Naturalove Ananas Lamba başta olmak üzere çok farklı ürünler sizlerle olacak. Bim listelerinde Urban Care ürünleri, Newgen, Naturalove gibi markalar da yer alırken dikkat çekici ürünlerden biri olan Rituel de Beaute Kolajen Göz Çevresi Maskesi 30’lu da sizlerle. Dahası ve fazlası da var. Bunun için kaynak siteyi (bim. com. tr) incelemelisiniz. İndirimli günler dileriz.

BİM 11 Ekim 2022 Katalogları – Aktüel Ürünler

BİM 11 EKİM 2022 Aktüel Ürünler Kataloğu Bim kişisel bakım ve temizlik ürünleri kataloğı 11 ekim 2022 Bim-Efsane-Lezzetler-Katalogu 11 ekim 2022

Sonraki Sayfa

1 2

Katalogları, ürünleri, stok durumlarını, indirim tarihlerini v.s. katalog sahibi marketin resmi web sitesinden teyit ediniz.

Güncel Kataloglar
Bim aktüel - A101 aktüel - Şok aktüel için incelemelerimiz bağlayıcı değildir. İlgili marketin websitesini mutlaka ziyaret etmelisiniz.
İçerik Detayları

Bu yazı tarafından, 11 Ekim 2022 tarihinde, Bim Aktüel Salı kategorisinde yazılmıştır ve 3 adet yorum yapılmıştır. Bu içerik tam olarak anında oluşturulmuştur.

Aramalar: ,

“BİM 11 Ekim 2022 Aktüel Kataloğu” için 3 Yorum
Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...