BİM 15 Ocak Salı günleri de sizlerle beraber. BİM aktüel ürünler kataloğunu incelemeye başladık. Bu hafta çok uygun fiyata çok güzel ürünler fırsatlar listesinde yerini almış. Hep beraber bu ürünleri incelemeye başlayalım. Bakım ürünleri listesine gire Bakım Şampuanı 19,95 TL ve Diş Fırçası ve Diş Macunu 12,95 TL olarak sizleri bekliyor. Sıvı Sabun 2500 ml 9,75 TL olarak satışa sunuluyor. Diğer bir ürün ise Güzellik Sabunu 8,95 TL olarak kampanyada… Bu harika ürünler özellikle bayanların dikkatini çekmeyi başarıyor. Vazelin 6,95 TL’den, Dudak Koruyucu 5,95 TL’den, Makyaj Çantası 8,95 TL’den sizleri BİM marketlerde bekliyor. Bayanların çok sık kullandığı bir ürün ise Saç Fırçası 7,95 TL olarak satışta… Temizlik ürünleri de bu katalogda mevcut. Çamaşır Yumuşatıcısı 12,50 TL olarak satışa sunuluyor. Bebek ürünlerinden olan Bebek Şampuanı 16,50 TL’den sizlerle buluşacak. Islak Bebek Havlusu 12,95 TL ve Bebek Bakım Örtüsü 9,95 TL’den sizleri bekliyor. Bu harika ürünler piyasaya oranla çok ucuz fiyata BİM marketlerde sizleri bekliyor. Hijyenik Günlük Ped 4,50 TL ve Hijyenik Ultra Ped 12,50 TL olarak satışa sunuluyor. Daha fazla ürün incelemesi için sitemizi takipte kalmanızı öneririz. Bol indirimli haftalar dileriz…

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 28 Aralık 2018 tarihinde, BİM 11 Ocak 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...