BİM 13 Ağustos 2021 Aktüel Ürünler Kataloğu

| BİM AKTÜEL|10 Ağustos 2021|9 Yorum
Sponsorlu Bağlantılar

Bim aktüel reklamlarında yeni sayı yayınlandı. Bim 13 Ağustos 2021 aktüel kataloğunda üç sayfalık muhteşem bir broşür sizlerle olacak. İçerisinde pek çok ürün bulunduran Bim aktüel cuma kataloğunda bu hafta özel ürünler yer alacak. Kataloglar ve ürünler hakkında incelememize yakından bakabilirsiniz.

Bim 13 Ağustos 2021 kataloğunda detaylar ortaya çıktı. Bu hafta Bim’de ne var diye bakan meraklı gözlerin merakını giderecek olan fırsatlar kataloğunda özel indirimler ve broşürler sizlerle. Türkiye’de en detaylı incelemeleri yapan Aktüel Ürünler sitemiz yine ilk ve en detaylı biçimde incelemesini başlatıyor. İşte merak edilenler:

Bim 13 Ağustos Aktüel Ürünleri Hakkında

BİM aktüel kataloglarında içeriği ve kalitesiyle memnun eden fırsatlar listesi ortaya çıktı. Ürün incelemelerinde ilk olarak elektronik ürünler ile başlayan fırsatlarda Dijitsu markalı televizyonlar sizlerle. 65” ve 43” ekranlara sahip iki farklı TV için iki farklı fiyat bu cuma Bim’de! Fırsat listelerinde ayrıca bisiklet ve scooter da var. 20 jant çift amortisörlü bisiklet 21 vites olarak sizlerle. Işıklı scooter ürününde de Rookie markası sizlerle. Bu haftanın aktüel katalog ürünlerinde güneşlikli otomatik açılır oyun çadırı da harika fiyatı ve garantisiyle Bim’e geliyor. İlk sayfa fırsatlarını anlatmaya devam ediyoruz. Buhar kazanlı ütü ürününde muhteşem fiyat sizlerle. Tefal’den gelen bu ütüyü Fakir markalı çok fonksiyonlu buharlı temizleyici takip ediyor. Haşere öldürücü, masa tenisi seti, gibi ürünler de sunan katalog Polosmart FS44 TWS kulaklık da sunuyor. Yine ilk sayfanın sonunda ise oyuncaklar ve karma hikaye kitapları çocuklarınız için sizlerle oluyor.

13 Ağustos Bim aktüel kataloğunun sunacağı ürünler arasında bu hafta neler var? Akılları kurcalayan bu sorunun ikinci sayfa yanıtlarını da aktaralım. İkinci sayfanın ilk ürünü Abdullah Efendi Keyif közde pişirme teknolojisi Türk Kahvesi makinesi harika fiyatıyla sizlerle. Bu ürünü takip eden fırsatlar arasında Fakir markalı 4 bıçaklı rendeli blender seti ve Heifer ışıklı kettle sizlerle. İndirimli ürünler bunlarla da sınırlı değil. Züccaciye ürünleri bu hafta Bim’de sizlerle. Paşabahçe kalitesiyle gelen sirkelikler, Altın görünümlü yapısıyla dikkat çeken ürünler ve Alpina mutfak ürünleri sizlerle. Tek fiyatlı plastik ürünlerde de özel kampanya sunan Bim aktüel kataloğunda ikinci sayfa kısaca böyle.

Aktüel Ürünler 13 Ağustos 2021 Bim indirimlerinde Studi markalı fırsatlar indirimleriyle gelecek. İçerisinde pek çok kırtasiye ürünü sunan Bim yine ihtiyaç ürünlerini uygun fiyata satın alma şansı sunuyor. İlerleyen haftalarda daha yoğun kırtasiye ürünleri gelmesi beklenen Bim kataloğunda 13 Ağustos bir milat! İçerisinde kalemler, ayraç, dosya, sunum dosyası, v.b. pek çok indirimli fırsat ürünü var. Daha fazlası, orijinal görselleri ve tüm nihai bilgi için bim. com. tr’yi ziyaret edin.

13 Ağustos 2021 Bim Aktüel Kataloğu

Bim 13 Ağustos 2021 Aktüel Ürünler Kataloğu TV ÜRÜNLERİ, ELEKTRONİKLER VE OYUNCAKLAR Bim 13 Ağustos 2021 Aktüel Ürünler Kataloğu Kahve makinesi ve züccaciye ürünleri

Sonraki Sayfa

1 2 3

Katalogları, ürünleri, stok durumlarını, indirim tarihlerini v.s. katalog sahibi marketin resmi web sitesinden teyit ediniz.

Güncel Kataloglar
Bim aktüel - A101 aktüel - Şok aktüel için incelemelerimiz bağlayıcı değildir. İlgili marketin websitesini mutlaka ziyaret etmelisiniz.
İçerik Detayları

Bu yazı tarafından, 10 Ağustos 2021 tarihinde, BİM AKTÜEL kategorisinde yazılmıştır ve 9 adet yorum yapılmıştır. Bu içerik tam olarak anında oluşturulmuştur.

Aramalar: , ,

“BİM 13 Ağustos 2021 Aktüel Ürünler Kataloğu” için 9 Yorum