BİM 13 aralık aktüle kataloglarında özel fiyat ve avantajlı kampanyalar var. Saç kurutma makinesi ile başlayan Bim aktüel katalogları Bornoz ile devam ediyor. BU sayfada her ürün birbirinden bağımsız ve farklı... İlk olarak banyo seti ile başlayalım. 5 parçadan oluşan b bim 13 aralık ürünü 49,90 TL'den gelecek. Temizlik seti de sunan Bim 49,90 TL'den bu ürünü getiriyor. Fırça çeşitleri 9,95 TL'den, WC fırça çeşitleri de 5,95 TL'den raflarda. Duşakabin rafıda bu haftanın Bim aktüel katalog fırsatlarından biri olacak. Laminasyonlu tayt 24,90 TL'den gelen bir diğer yeni fırsat ürünü olurken simit bandana, patik, pamuklu banyo seti de raflarda olacak. Bu haftanın diğer kampanyalarında bornoz var. Casilda Home markalı olarak gelen bu ürünler hem şık hem de kullanışlı... 2'li yüz havlusu, lisanslı çocuk şemsiyesi de Bim markette... Bim 13 aralık kampanyalarını inceledik. Sizlere 10 Aralık bim kampanyalarına da bakmayı ihmal etmememizi öneririz. Aktüel Ürünler farkını yaşayın.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 3 Aralık 2019 tarihinde, BİM 13 ARALIK 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...