BİM 13 Aralık 2022 Aktüel Ürünler Kataloğu

| Bim Aktüel Salı|5 Aralık 2022|22 Yorum
Sponsorlu Bağlantılar

Bim 13 Aralık 2022 kataloglarında indirimler salı günü başlıyor. Piyasanın en istikrarlı indirimlerini sunan Bim Aktüel ile vatandaş aynı ürünü daha ucuza satın alabiliyor. Sektörün liderinden liderlere yakışan muhteşem indirimler sizlerle, hadi hep birlikte fırsatları görelim:

Bim Aktüel kataloglarında indirimler Salı günü başlıyor. Bim 13 Aralık 2022 kataloglarında bulunan özel fırsatlar piyasaya oranla çok daha uygun fiyata müşterisiyle buluşuyor. Mahallenize kadar gelen kampanyalar Türkiye’nin lider gıda perakendecisi Bim ile indirimli fiyatlar sunuyor. Peki ne var 13 Aralık Bim kataloğunda? Aktüel Ürünler ile detaylı inceleme başlıyor.

Bim 13 Aralık 2022 indirimleri çok konuşulacak fiyatları ve özellikle temel gıda ürünleri özelinde fırsatları ile adeta yüksek fiyata meydan okuyor. Bim aktüel ürünleri salı fırsatları içerisinde ayçiçek yağından çamaşır suyuna kadar pek çok ürün piyasaya göre çok daha uygun fiyatla müşterisini bekliyor. Ilk kampanyalı üründe pet kavanoz ayçiçek yağı Biryağ markalı olarak ve 5 lt olarak 169 liradan satılıyor. Piyasada standart bir 5 lt ayçiçek yağı ortalama 190 TL bandından satılırken Bim aktüel katalogları bu fiyatı 169 liraya kadar indirmiş görünüyor. Bir diğer üründe tirebolu 42 filiz çayı 1 kg ürünü 54,50 tl fiyatla müşterisini bekliyor. Bu ürünü de piyasadaki diğer benzer ürünlerle karşılaştırdığımızda yaklaşık 20 tl ye varan bir indirim dikkat çekiyor. Fırsat ürünlerinde tereyağı ise sek markalı olarak ve 1000 g seçeneğiyle 169 liradan müşterilerine sunuluyor. Aynı şekilde efsane pilavlık pirinç 5 kg ürünü 99 liradan raflarda bulunurken oba 5 kg buğday unu ise 42,50 tl fiyatla sizlerle oluyor. Bim aktüel ürünleri salı fırsatlarında marmarabirlik doğal siyah zeytin ise 1400 g seçeneğiyle 59 liradan satılıyor. Kalitesiyle tanınan balparmak 460 g yayla ve ova balı ise 69 TL fiyatla raflarda yerini alıyor. Bim 13 Aralık 2022 indirimleri bunlarla da sınırlı kalmayıp süt ve süt ürünlerine de sirayet ediyor. Örneğin pınar labne ürünü 180g x 3 seçeneğiyle 52,50 tl den satılıyor. Dost yarım yağlı yoğurt 5 kg ürünü 75 liradan dolaplarda bulunurken Torku 2 kg tam yağlı yoğurt 49,50 tl fiyatla bim aktüel ürünlerine dahil oluyor. Yarım yağlı için 1 lt süt 17. 50 TL fiyatla satışa çıkarken pınar 1 lt çocuk devam sütü 21,50 tl den satılıyor. Piliç ürünlerinde de indirimler Bim aktüel fırsatlarına ekleniyor. Banvit markalı piliç kanat, piliç baget, piliç sarma ürünleri her biri 29,50 tl den sizlerle. Aktüel ürünler arasında domestos ultra çamaşır suyu 5 lt, yumuş çamaşır yumuşatıcısı 5 lt, parfümlü tuvalet kağıdı, kağıt havlu ürünleri de uygun fiyatlı olarak sizlerle olacak. İndirimlerin ne kadar büyük olduğunu anlamak için ürünleri fiyat karşılaştırma sitelerinden sorgulayabilirsiniz.

Bim Aktüel indirimli ürünleri sadece temel gıda ve temizlik ürünlerine odaklanmıyor. Bim 3 aralık 2022 katalogları Bebek bezinde, ekose ürünlerde, bazı tekstil ürünlerinde, kişisel temizlik ürünlerinde de indirimler içeriyor. Örneğin bu hafta bebek bezi ürünleri maksi, junior, x large seçenekleriyle paket fiyatı 155 liradan sizleri bekliyor. Bebek bezleri adet fiyatına bakacak olursak 4 numara bezde adet fiyat 1,5 tl’ye; 5 numaralı bez ise bir. 89 tl ye gelirken 6 numaralı 5 ise 2. 21 t ye denk geliyor, bu fiyatlar bebek bezi için müthiş indirimler içeriyor. Ayrıca onu bebek bakım örtüsü 26,50 tl den satılırken ıslak havlu 100 yirmili olarak 13,50 tl’ye geliyor. ıslak havlunun adeti ise 0,11 tl’ye geliyor ki piyasada bunun daha uygunu olabilecek bir ürün bulmak epey zor. Ilgili sayfada ayrıca emzik askısı, konsept peçete, konsantre çamaşır yumuşatıcısı ve dekoratif dolap kokusu ürünleri de indirimli fiyatla satılıyor. Ayrıca sıvı sabun, temizlik bezi ve katı sabun ürünlerinde kampanyalı fiyatlar bim aktüel salı kataloglarında sizlerle oluyor. Tekstil ürünlerinde ise ekose şıklığı adı altında bazı iç çamaşırları indirime girerken bebek çorabı, kışlık çorap, termal çorap ve havlu çorap seçenekleri de indirim listelerini dolduruyor. Kişisel bakım ürünlerinde ise l’oreal Paris markalı 100 yıkama jeli, kil maskesi ürünleri indirimli fiyatla satılıyor. Son olarak ise oral-b şarjlı diş fırçası ürünü starter pack modeliyle ve +1 yedek başlığıyla 369 liradan müşterisini bekliyor. Son olarak ise gece lambası baykuş ve civciv modeli olarak 22,50 tl’den satılıyor.

Bim Salı kataloglarında kampanyalar yılbaşına özel müthiş indirimler ve yılbaşı konseptine uygun fırsatlarıyla müşterisini bekliyor. Bu hafta golden rose maskara 42,50 tl’den satılıyor. Aynı markalı oje ise 16,50 tl den raflarda yer alıyor. Yine aynı markaya ait lip gloss ise 36,50 tl fiyatla sizlerle oluyor. RBL markalı 100 ml parfüm kadın ve erkek seçenekleri ile 54,50 tl den satılırken; Brut 100 ml parfüm ise 109 TL fiyatla bu hafta bim aktüel indirimleri arasına giriyor. Bim 13 Aralık 2022 fırsatları içerisinde bazı makyaj ürünleri, oda kokusu ve mum gibi ürünler ekstra indirimli olarak satılıyor. Tüm bunların dışında yılbaşına özel kırmızı dantel slip 22,50 tl den bime geliyor. Haftanın son bölümünde ise taç ürünleri Naturelove markalı olarak satılıyor. Daha fazla indirim ve daha fazla fırsat için 13 Aralık 2022 Bim Aktüel Salı kataloglarını Bim resmi internet adresinden ziyaret edebilirsiniz indirimli ve güzel günler dileriz.

BİM 13 ARALIK 2022 KATALOĞU

Bim 13 Aralık 2022 Aktüel Ürünler Kataloğu Bim Aktüel Kataloglarında Tekstil ürünleri ve kişisel bakım avantajları 13 Aralık 2022 Bim Aktüel indirimleri Yılbaşı Özel Kampanyaları

Sonraki Sayfa

1 2

Katalogları, ürünleri, stok durumlarını, indirim tarihlerini v.s. katalog sahibi marketin resmi web sitesinden teyit ediniz.

Güncel Kataloglar
Bim aktüel - A101 aktüel - Şok aktüel için incelemelerimiz bağlayıcı değildir. İlgili marketin websitesini mutlaka ziyaret etmelisiniz.
İçerik Detayları

Bu yazı tarafından, 5 Aralık 2022 tarihinde, Bim Aktüel Salı kategorisinde yazılmıştır ve 22 adet yorum yapılmıştır. Bu içerik tam olarak anında oluşturulmuştur.

Aramalar:

“BİM 13 Aralık 2022 Aktüel Ürünler Kataloğu” için 22 Yorum