BİM 15 Haziran 2021 Aktüel Ürünler Katalogu

| Bim Aktüel Salı|7 Haziran 2021|4 Yorum
Sponsorlu Bağlantılar

Bim 15 Haziran 2021 Salı aktüel ürün kataloğu resmen yayınlandı. Merakla beklenen Bim aktüel salı için ortaya çıkan yeni fırsatlar iki sayfadan meydana gelen broşürlerle sizlerle olmaya hazır! Haftanın analizi, 15 Haziran Bim aktüel ve dahası burada başlıyor.

Bim 15 Haziran 2021 kataloğu neler getiriyor? Bu hafta salı Bim’de neler var? Tüm sorularınızın ne olduğunu biliyor ve buna göre bir inceleme sunuyoruz. İşte merak ettiğiniz Bim aktüel fırsatları için Türkiye’nin en detaylı incelemesi…

.
.

BİM 15 Haziran 2021 – Bim Aktüel Salı

BİM Aktüel Salı, haftanın önerileri kataloğuyla iki sayfadan meydana gelen broşürleri sunuyor. İçerisinde pek çok farklı alanda ürün sunan Bim kataloğunda bebek bezleri, temizlik ürünleri, kağıt temizlik ürünleri, kişisel bakım ürünleri, çeşitli makyaj ürünleri, Detan ürünleri, güzellik ürünleri ve takı-taç ürünleri sizleri bekliyor. İçerisinde neler olduğunu anlattığımız bu hafta Bim katalogları; 15 Haziran 2021 salı günü sizlerle olmaya hazır. İşte merak ettiğiniz ürünler, incelemeler ve kataloglar: İlk üründe ve ürün grubunda bebek bezleri var. Bim kataloğu ucuzluğunu burada belli ediyor. Jenny & Willy markalı olarak sunulan bebek bezleri aylık oaketleri ile geliyor. Üç farklı boyda gelen ürünler için sunulan fiyat ise harika! 4-5-6 numara bebek bezi için sırasıyla 100lü-82li ve 70li paketler sunulmuş. Türkiye’de hemen hemen her markette bulabileceğiniz Molfix’te de indirim var. Yine 3 farklı boyutuyla gelen Molfix ürünlerinde 100lü, 78’ü ve 62li ürünleri 4-5-6 numara olarak indirime giriyor. Bebek bezlerinin yanı sıra tuvalet kağıdı ve hijyenik ped de indirimde. Fırsat listelerinde bulunan ıslak havlu, duj jeli, bulaşık makinesi tableti gibi temizlik ürünleri de sizlerle 15 Haziran 2021 Bim kataloğunda yer alacak. Temizlik bezleri, ahşap taraklar, cam kolonya, erkek parfüm bu hafta Bim’de yer alıyor. 15.06.2021 günü satılması beklenen Bim kataloğunda seyahat çantası, tıraş ürünleri, peçete,, konsantre yumuşatıcı ve kağıt havlu bu hafta Bim ile indirime giriyor. Sevilen ürünleriyle gelen Palmolive’de de büyük fırsatlar Bim’de! Üstelik Golden Rose ürünlerinde de fırsat Bim listelerinde yer alıyor. Titreşimli yüz temizleme cihazı da satacak olan markette çeşitli güzellik ekipmanları satılıyor. Detan’dan sivrisinek kovucular, yüz maskeleri, tuvalet kağıdı, günlük temizleme mendili ve pek çok güzellik ürünü bu hafta Bim’de. Dahası ve fazlasının yer aldığı Bim 15 haziran 2021 sekmesinde resmi bağlantıdan kontrol ediniz(Kaynak:bim.com.tr).

BİM, sunulan iki sayfada önemli indirimlere imza atmış. İlkinde büyük fırsatları görüyorken ikinci sayfada ne yapılabilir bir şey aslında…Ancak büyük indirimlere sahip ikinci sayfada da kayda değer önemli indirimler oldu. İşte tüm bu detaylara bizzat kataloglar ile yakından bakalım.

  • Naturalove Titreşimli Yüz Temizleme Cihazı
  • Finish Bulaşık Makine Tableti 80’li
  • Jenny & Willy Bebek Bezi Aylık Paket
  • Molfix Bebek Bezi Ultra Fırsat Paketi
  • Sleepy Natural Hijyenik Ped Ürünleri
  • Belinno Tuvalet Kağıdı 32’li
  • Elidor Şampuan Doğanın Enerjisi 650 ml + Saç Kremi 200 ml
  • Uni Baby Sweet Summer Islak Havlu 3 x 52’li
  • Johnsons Baby Kral Şakir Şampuan 500 ml + Kulak
  • ve daha fazla Bim 15 Haziran 2021 aktüel ürünü…

Bim 15 Haziran 2021 Aktüel Kataloğu Neler?

Bim 15 Haziran 2021 Aktüel Ürünler Kataloğu Görseli - Aktuel-Urunler.Com

Sonraki Sayfa

1 2 3

Katalogları, ürünleri, stok durumlarını, indirim tarihlerini v.s. katalog sahibi marketin resmi web sitesinden teyit ediniz.

Güncel Kataloglar
Bim aktüel - A101 aktüel - Şok aktüel için incelemelerimiz bağlayıcı değildir. İlgili marketin websitesini mutlaka ziyaret etmelisiniz.
İçerik Detayları

Bu yazı tarafından, 7 Haziran 2021 tarihinde, Bim Aktüel Salı kategorisinde yazılmıştır ve 4 adet yorum yapılmıştır. Bu içerik tam olarak anında oluşturulmuştur.

Aramalar: , , , ,

“BİM 15 Haziran 2021 Aktüel Ürünler Katalogu” için 4 Yorum