BİM 17 Mart 2023 Aktüel Ürünler Kataloğu

| BİM AKTÜEL|7 Mart 2023|6 Yorum

BİM 17 Mart 2023 kataloglarında kesinleşen fırsatlar indirimli ürünleriyle alışveriş listelerinizde yer almaya hazırlanıyor. Bim Aktüel kataloglarında bulunan indirimli ürünlerde birbirinden özel fırsatlar bulunurken bu hafta 17 Mart BİM kataloğunda Ramazan Ayı fırsatlarına yepyeni Aktüel Ürünler de ekleniyor. Tüm detaylar ve merak edilenleri görelim:

Bim Aktüel kataloglarında bulunan indirimli ürünler özel fırsatları ve kampanyaları meraklılarına duyurdu. Bim 17 Mart 2023 katalogları indirimli ürünlerinde üç sayfada onlarca fırsatı bir arada müşterisine sunuyor. Bim kataloglarının alışverişçiler için hazırladığı özel indirimler ve kampanyaları Aktüel Ürünler olarak kısaca inceleyelim ve ürünler için önemli detaylara değinelim. Hep birlikte bir bakış atalım.

Bim 17 Mart 2023 kataloglarında kesinleşen fırsatlar ve indirimler üç sayfadan meydana gelen kataloglarını müşterisiyle buluşturacak. Bim Aktüel listelerinde bulunan fırsatlarda son zamanların popüler ürünleri, genel anlamda sık talep edilen ürünle, özel fırsatlar hep bir arada bulunuyor. İlk ürün ile fırsatları ele alalım. Fırsat ürünlerinde bulunan ilk ürün Xiaomi airfryer 3099 TL’den geliyor. Fırsat ürünlerinde Arnica blender seti bu hafta 499 tl fiyatla sizleri bekliyor. Fırsat ürünlerinde bir başka önemli içerik kumtel markasıyla sizleri bekliyor. Bu ürün 5,5 lt dijital yağsız fritöz olup 2.299 tl fiyata sahip olarak satışa çıkıyor. kampanyalar arasında kumtel sürgülü aspiratör 499 tl fiyata sahip olarak satılırken bu hafta 499 tl’den gelen çay makinası 4 yıl garantisiyle dikkatlerden kaçmıyor. Haftanın öne çıkan ürünlerinde tekli ocak kumtel markasıyla 329 liradan satışa çıkıyor. Tava, sahan ürünleri; Yuvarlak masa, ayarlı dolap organizeri gibi ürünler ayrı ayrı indirimli fiyatlarıyla yine Bim 17 Mart 2023 kataloglarında sizlerle buluşuyor. Haftanın öne çıkan bir diğer ürün grubunda züccaciye fırsatları bulunuyor. Bu grup içerisinde cam kupa, su bardağı, meşrubat bardağı, yuvarlak tepsi, salata kurutucusu, karma mutfak ürünleri gibi önemli sütcü acıya ürünleri bir arada bulunuyor. Bim Aktüel fırsatları içerisinde taşlı metal peçetelik bir başka sayfada 69 tl fiyata sahip olarak satılırken aynalı tepsi 149 liradan sizleri bekliyor. Ek olarak benante markalı taşlı metal havluluk 79 tl fiyata sahip olarak sizleri bekliyor. Tek fiyat mutfak gereçleri, sürahi, tuzluk biberlik, çay seti gibi ürünler raflarda yerini alacak olup runner, dertsiz masa örtüsü, desenli lüks seccade, desenli seccade gibi ürünler indirimli fiyatlarıyla bu hafta sizleri bekliyor. Inci ve taşlı zikirmatik, lüks şal, yazma, şal ürünleri ve ayrıca fitilli pantolon uygun fiyatlı olarak yine 17 Mart Bim kataloglarında müşterisiyle buluşuyor.

ŞOK Hafta Sonu Fırsatları > ŞOK 11 Mart

Bim Aktüel merak edilen fırsatları televizyon ürünleriyle ve ayrıca oyuncaklarıyla yediden yetmişe herkesin ilgisini çekiyor. Bim 17 Mart 2023 kampanyaları çok özel detaylara sahip olarak meraklı bekleyişinizi avantaja çeviriyor. Dijitsu markalı 65 inç UHD Android led TV yalnızca 7.999 tl’den bu hafta sizleri bekliyor aynı markaya haiz olarak 55 inç UHD Android led TV 5.999 TL fiyata sahip olarak bu hafta Bim Aktüel indirimlerini oluşturuyor. Katlanabilir ışıklı baston 199 tl’den, kumtel akıllı dijital baskül ise 179 tl’den bu hafta raflarda bulunuyor. Fakir erkek bakım seti 399 TL fiyata sahip olarak satılacak olup son zamanların popüler ürünü Xiaomi Mi S10T robot süpürge yalnızca 13.499 tl fiyata sahip olarak satışa çıkıyor. Tüm bu elektronik ürünlerin ardından çocuklar için oyuncaklar hem eğitici hem de eğlenceli olarak geliyor. Oyuncakların içeriğinden bahsetmek gerekirse bu hafta eğitici diskler 99 tl fiyatla sizleri bekliyor. Bir diğer üründe eğitici çubuklar aynı fiyata sahip olarak sizleri bekliyor. Barbie prenses bebek, ahşap tamir seti ve sök tak dinozorlar eğlenceli ürünler oluşturuyor. Çocuk sandalyesi uygun fiyatıyla geliyor. Kutulu hamur setleri 39,50 tl fiyata sahip olarak, kutu oyunu 99 TL fiyatıyla sizleri bekliyor. Pek çok çocuğun severek oynadığı denge oyunu 54 parçadan oluşan paketiyle 59 TL fiyata sahip olarak sizleri bekliyor. Oyuncak motosiklet, oyuncak araçlar ve LC oyuncak pikap ürünü haftanın eğlenceli ürünleri arasına giriyor. Bu ve bunun gibi pek çok aktüel ürünün bulunduğu Bim 17 Mart 2023 katalogları sunduğu avantajlı fiyatlarıyla müşterisini memnun etmeyi sürdürüyor. Ramazan ayı ile gelen bazı ürünler şimdiden ayrıca duyuruluyor. 17 mart itibarıyla satışa sunulması beklenen Ramazan ürünleri içerisinde tatlılar, içecekler, hurmalar ve Ramazan ayı ruhunu yaşamamızı sağlıyor. Daha fazla ürün daha fazla fırsat ve indirim için pek tabii ki resmi Bim internet sitesini ziyaret etmelisiniz. Nihai bilgiyi yine resmi internet sitesinden öğrenebilirsiniz. İndirimli günler dileriz.

BİM 17 Mart 2023 Katalogları

Bim 17 Mart 2023 Aktüel Ürünler Kataloğu Bim Aktüel 17 Mart 2023 Kataloğu TV ve Oyuncaklar Kataloğu

Sonraki Sayfa

1 2 3

Katalogları, ürünleri, stok durumlarını, indirim tarihlerini v.s. katalog sahibi marketin resmi web sitesinden teyit ediniz.

Güncel Kataloglar
Bim aktüel - A101 aktüel - Şok aktüel için incelemelerimiz bağlayıcı değildir. İlgili marketin websitesini mutlaka ziyaret etmelisiniz.
İçerik Detayları

Bu yazı tarafından, 7 Mart 2023 tarihinde, BİM AKTÜEL kategorisinde yazılmıştır ve 6 adet yorum yapılmıştır. Bu içerik tam olarak anında oluşturulmuştur. Son Güncelleme: 13 Mart 2023 | 11:04 .

Aramalar:

“BİM 17 Mart 2023 Aktüel Ürünler Kataloğu” için 6 Yorum