BİM 17 Mayıs 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu

| BİM AKTÜEL|7 Mayıs 2019|0 Yorum
Sponsorlu Bağlantılar

Bim 17 Mayıs aktüel ürün fırsatlarının yeni inceleme görselleri ortaya çıkmaya devam ediyor. Bu haftanın özel kampanyalarında neler olduğuna basılı görseller vasıtası ile ışık tutmuştuk. Şimdi ise BİM’in bizzat resmi sayfasında bulunan detaylı görseller içren o açıklayıcı görseli ile AKTÜEL ÜRÜNLER olarak ışık tutacağız. 32” UYDU ALICILI TELEVİZYON ile başlayan indirimlerde sadece ürün adı ve görseli yer alıyor. Daha detaylı bilgiyi görsel incelemelerde verdiğimiz için çok fazla üzerine düşmedik. Bu sayfada Masa Rattan görünümlü, Sandalye Rattan Görünümlü, sırtlıklı sandalye minderi gibi ürünler var. 16 Jant bisiklet, kot terlik, spor ayakkabı, mini sırt çantası da ilgili 17 Mayıs sayfaları arasına girmiş. Tuşlu cep telefonu ve alışveriş file gibi ürünler de Resmi fiyatları ile görselde bulunuyor. İşte o bahsi geçen Bim aktüel görseli…

BİM 17 Mayıs 2019 Aktüel Ürünler Tam Liste

BİM 17 MAYIS 2019 RESMİ GÖRSEL 1 BİM 17 MAYIS 2019 RESMİ GÖRSEL 2

Önceki Sayfa

1 2

Katalogları, ürünleri, stok durumlarını, indirim tarihlerini v.s. katalog sahibi marketin resmi web sitesinden teyit ediniz.

Güncel Kataloglar
Bim aktüel - A101 aktüel - Şok aktüel için incelemelerimiz bağlayıcı değildir. İlgili marketin websitesini mutlaka ziyaret etmelisiniz.
İçerik Detayları

Bu yazı tarafından, 7 Mayıs 2019 tarihinde, BİM AKTÜEL kategorisinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu içerik tam olarak anında oluşturulmuştur. Son Güncelleme: 12 Mayıs 2019 | 12:43 .

Aramalar: , , ,

Yorumlara kapalı.