Bim aktüel kataloglarında bu hafta harika ürünleri sizlerle... Bim 17 Mayıs ürünlerini görmeden geçmeyin. Toplamda iki sayfa olarak yayınlanan Bim aktuel ürünlerini incelemeye başlıyoruz. Bu haftanın kampanyalı ilk ürünü Çelik omlet seti 79,00 TL olarak satışa sunuluyor. bu harika seti kaçırmamak için 17 Mayıs cuma günü Bim marketleri ziyaret etmeyi unutmayın. Diğer bir ürün ise Katlanır yer sofrası 90 Cm 49,95 TL olarak satışa sunuluyor. Bu ürün de evinizde her zaman ihtiyaç duyabileceğiniz ürünler arasında... Metal raf düzenleyici 12,95 TL ve Büyük boy plastik kayık tabak 3,50 TL olarak Bim marketlerde olacak. Bu plastik ürünlerin farklı ebatları da bu hafta sizlerle olacak. Ürünün görselleri için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz ve görseller arasında geçiş yapabilirsiniz. Lav ürünleri tekrar bim aktüelde... Geçmiş haftaların fırsatlarını kaçıranlar için yeni bir fırsat daha geldi. 6'lı derin çay bardağı ve 3'lü derin uzun meşrubat bardağı bu hafat bim marketlerde olacak. Bu fırsat kaçmaz.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 6 Mayıs 2019 tarihinde, BİM 17 Mayıs 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...