Bim aktüel ürünlerinde dev kampanya başladı. Bu hafta Bim 18 Ekim kataloglarında inceliyoruz. Bim takipçilerinin merakla beklediği ürünlerde harika bir fırsat var. İlk kampanyalı ürün Nevresim Takımı Çift Kişilik 99,00 TL olarak satışa çıkarılıyor. Bir başka ürün ise Philips Powerlife GC2990 Buharlı Ütü 199,00 TL olarak satışa çıkarılıyor. Kumtel Dikey Isıtıcı 159,00 TL fiyatı ile görenleri cezbediyor. Kış aylarının yaklaşması ile bu ürünlere ihtiyaç artıyor. 18 Ekim tarihinde çok uygun bir fiyata alacağınız ısıtıcıyı kaçırmayın. Bim marketler sizin için her şeyi düşünüyor ve 18 Ekim 2019 Cuma günü Isıtıcı için harika bir fiyat veriyor. Bir başka kampanya Tek Kişilik Silikon Yorgan 44,90 TL olarak satışa çıkarılıyor. Panço bayanların en çok beklediği soğuk günler için harika bir tasarım... Bu ürünün fiyatı ise sadece 17,90 TL oalrak satışta... Evinizin her ihtiyacını bu marketten 18 Ekim Cuma günü karşılayabilirsiniz. Ayrıca çocuklarınız için Lisanslı Yağmurluk 34,90 TL olarak geliyor. Mutlu haftalar...

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 9 Ekim 2019 tarihinde, BİM 18 Ekim 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...