BİM 18 Ocak 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu

| BİM AKTÜEL|8 Ocak 2019|30 Yorum

Müşterilerin merakla beklediği BİM 18 Ocak 2019 aktüel ürünleri cuma fırsatları nihayet yayınlandı. Türkiye’nin En İyi Aktüel Ürünler sitesinde sizlere için tüm detayları aktardık. Bim’in yeni haftası ve daha fazlasına ait bütün detayların yer aldığı bu inceleme metnimizi görebilir, görsellerin tüm detaylarına tanık olabilir ve fiyatlar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. 

Bim Aktüel, yeni hafta kataloglarını erken katalog fırsatları ile sunmaya ve geliştirmeye devam ediyor. Tüm indirimlerinin harika olduğu ve önemli fırsatları ile hayatımızın değişmez bir parçası haline geldiği Aktüel indirimlerinde bu hafta adından söz ettirecek ve çok ses getirecek fırsatlar var. Her evin ihtiyacı olan Çamaşır Makinesi ürününden, mutfak önlüğüne pek çok yeni fırsat sizleri bekliyor. Detaylarında ürünler hakkında daha fazla ayrıntıya yer verdik. Bu ayrıntıları mutlaka inceleyin ve kullanıcı yorumlarına mutlaka göz atın… Bim 18 Ocak günü sabah mağazasını açtığında Reeder M7S tablet almayı bekleyen şanslı müşterisini de bekliyor olacak. Bu ve bunun gibi özel fiyatlı özel indirimler sunan markette kapış kapış gidecek çok fazla Aktüel Ürün sizleri bekliyor olacak.

Bim 18 Ocak günü tabletin yanı sıra Wi-fi destekli yazıcı olan HP Deskjet 2620 yazıcıyı da sunacak. Üstelik piyasa fiyatı ile kıyaslanamaz derecede uygun olarak… Bununla da yetinmeyip HD uydu alıcısını, bluetooth kulaklığını, oyuncu mouse ‘unu ve USB belleğini de bu hafta sunarak adeta indirimlerde harika kapılar aralayacak. Tüm bunların yanı sıra hanımların çeyiz hazırlıklarını da düşünen Bim Aktüel 18 Ocak kataloglarında düdüklü tencere, meşrubat bardağı, çay bardağı, mini tava ürünleri gibi pek çok mutfak ürünü fırsatını da raflarında sergileyip satacak. Ayrıca sıcak su torbası ve mutfak önlüğü gibi sık yıpranan ürünleri de bu hafta yani 18 Ocak günü indirime alacak. Kalitesi ve içeriği ile Bim harika…

Bim 17 Ocak kataloglarında çeyiz dizenlere özel fiyat ve ürünler sunmaya devam edecek. Yastık yorgan, nevresim setleri gibi ürünleri de sunan markette yüzler gülüyorken oyuncakların da indirime girmesi ile çocukların da yüzü gülecek… Çocuklarınıza, torunlarınıza veya sevdiklerinize oyuncak alarak onların kalbini kazanmaya davet eden bim aktüel, bunu yaparken de fırsat ürünlerini kullanmayı önermiş. Birbirinden güzel oyuncaklar sunan Bim, yeni haftası olan 18 Ocak günü özel indirimler sunmaya devam edecek gibi görünüyor. Siz de Bim aktüel kataloglarını tüm detayları ile burada bulabilirsiniz.

Bu haftanın 18 Ocak kataloglarının yanı sıra ayrıca Salı indirimlerine sahip özel ürünleri ile gelen 22 Ocak fırsatları da sizleri bekliyor. Saban markalı bakliyat ürünlerinde indirimli fiyatlar sunan Bim aktüel, çeşitli toz soslarla da bu indirimlerini çeşitlendirmeyi başarıyor. Ek olarak Destan markası ile ünlenen birbirinden leziz baharat ve baharat karışımlarını da sunan Bim, çay, sıvı yağ ve tereyağı gibi pahada ağır ürünleri de indirime alarak her kesimi memnun ediyor. Bim aktüel ile fırsatlar Bim 22 Ocak kataloglarında hiç bitmiyor…

BİM 18 OCAK 2019 | BİM Aktüel

BİM 22 OCAK 2019 | BİM Aktüel

Katalogları, ürünleri, stok durumlarını, indirim tarihlerini v.s. katalog sahibi marketin resmi web sitesinden teyit ediniz.

Güncel Kataloglar
Bim aktüel - A101 aktüel - Şok aktüel için incelemelerimiz bağlayıcı değildir. İlgili marketin websitesini mutlaka ziyaret etmelisiniz.
İçerik Detayları

Bu yazı tarafından, 8 Ocak 2019 tarihinde, BİM AKTÜEL kategorisinde yazılmıştır ve 30 adet yorum yapılmıştır. Bu içerik tam olarak anında oluşturulmuştur.

Aramalar: , , , ,

“BİM 18 Ocak 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu” için 30 Yorum