BİM 19 Ekim 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu

| BİM AKTÜEL|7 Ekim 2018|0 Yorum
Sponsorlu Bağlantılar

Bim 19 Ekim 2018 aktüel kataloğu ve fırsatları tüm ihtişamı ile geliyor üstelik yeni indirimlerinde Bim aktüel sosyal medyayı sallamaya ve kampanyaları ile dikkat çekmeye de devam ediyor. Şimdi sizlerle en detaylı Bim kataloglarını paylaşacağız ve aktüel ürünler olarak incelemelerimizi derinleştireceğiz. Başlıyoruz…

BİM 19 Ekim 2018 aktüel ürün kataloglarında bu hafta önem seviyesi yüksek cazip fırsatlar var. Özellikle Cuma fırsatları ile dikkatleri üzerine çeken Bim’de yüzler gülerken indirimlerinde Bim aktüel adından söz ettirmeyi sürdürüyor. Mutfak ürünleri, ev tekstili ürünleri, elektronik ürünler ve her evin ihtiyacı pek çok detaylı ürün ile sizlerle olan Bim bakınız detaylarına neler sunuyor, görelim. Siz de Bim 19 ekim kataloglarını merak ediyorsanız aktüel ürünler tam size göre inceleme fırsatları sunuyor. Başlıyoruz.

Bim 19 Ekim aktüel ürün katalogları bu hafta indirimlerinde pek çok yeni fırsat var. Sosyal medyada gündem konusu olan Bim aktüel katalogları ayrıca ulusal ajanslarda da haber olmaya devam ediyor. Özellikle sunduğu elektronik ürünler ile dikkatleri üzerine çeken mağazada Bim market önemli detaylar sunuyor. Yeni aktüel ürünler sunan market sevilen fırsatlara yoğunlaşıyor. Yeni ürünlere ait katalog sunan BİM, Samsung, Kumtel, Simfer, Masline gibi markaların yanı sıra Philips, Altus gibi önemli markaların mallarını da mağazalarına getiriyor. Peki bu hafta neler getiriyor, kısaca bahsedelim: Samsung Galaxy J7 Prime Cep Telefonu 1.449 TL fiyatı ile gelen ilk ürün oluyor. Diğer fırsat Masline Aspiratör 89 TL fşyata sahip oluyor ve ayrıca Kumtel Cam Set Üstü Ocak 299 TL fiyatı ile gelen diğer bir aktüel ürün oluyor. Bim’de bu hafta Simfer Inox Turbo Fırın 40 Litre 175 TL’den sizlerle olurken Philips GC2990 Buharlı Ütü 149 TL olarak raflarda yerini alıyor. Ayrıca LAV markalı ürünler de sunan market bunlara ek olarak çeşitli mutfak ürünleri de sunuyor. Altus AL736 Blender Set sunan market bu ürünü de 109,00 TL olarak sizlerle buluşturuyor. Bu hafta tam anlamı ile indirimlerinde çığır açan Bim’de yüzler gülerken müşterilerinin de yüzleri bu indirimler sayesinde gülüyor. Daha fazlasının yer aldığı görsel incelemeler ile aktüel ürünler detaylandırmaya devam ediyor.

Sponsorlu BağlantılarDetaylarını aktardığımız Bim aktüel ürünlerine ait fırsatlar BİM 19 Ekim 2018 indirimlerinin yer aldığı görselleri de sunalım ve incelememizi yeni hafta ile devam ettirelim:

BİM 19 EKİM 2018 | BİM Aktüel

Katalogları, ürünleri, stok durumlarını, indirim tarihlerini v.s. katalog sahibi marketin resmi web sitesinden teyit ediniz.

Güncel Kataloglar
Bim aktüel - A101 aktüel - Şok aktüel için incelemelerimiz bağlayıcı değildir. İlgili marketin websitesini mutlaka ziyaret etmelisiniz.
İçerik Detayları

Bu yazı tarafından, 7 Ekim 2018 tarihinde, BİM AKTÜEL kategorisinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu içerik tam olarak anında oluşturulmuştur. Son Güncelleme: 21 Şubat 2021 | 19:44 .

Aramalar: , , , ,

Yorumlara kapalı.