BİM 2 Ağustos 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu

| BİM AKTÜEL|18 Temmuz 2019|1 Yorum
Sponsorlu Bağlantılar

Bim aktüel ile gelen fırsatlara dokunun. Bu haftanın Bim 2 Ağustos 2019 aktüel ürün kataloglarında çok önemli ve elzem ürünleri indirimde… En yeni kampanyalar ve indirimler Aktüel Ürünler ile inceleniyor, siz de muhteşem fırsatlara göz atmalısınız. Detay, görsel ve tüm fırsatlar ile başlıyoruz.

BİM 2 Ağustos kataloglarının bu haftaki indirimleri Aktüel Ürünler ile sizlerle buluşacak. Sosyal medyada şimdiden ses getiren sayfalarda çok özel kampanyalar yer alıyor. İlk fırsatta akıllı bir telefon var. Huawei markalı bu ürün muhteşem fiyatı ve Android işletim sistemi ile raflarda…  Uzun zamandır ısrarla istenilen kameralı drone corby de bu hafta tekrar geliyor. Bir de elektrikli süpürge sunan Bim aktüel ayrıca ütüyü de Arzum markalı olarak raflara taşıyor. Sayfada seyehat ürünleri, gündelik ürünler de yer alıyor. Mutfak ürünleri ile dolu olan bir başka sayfada ise mutfağınız ve eviniz için her şey çok ucuz. Bim 2 Ağustos kampanyalarında yine yok yok.  Bim market’in muhteşem kampanyalarının ve fiyatlarının bulunduğu sayfaları tek tek detaylıca inceleyelim ve görelim.

Tüm zamanların en iyi Aktüel Ürünler sitesi olan https://aktuel-urunler.com ile Bim aktüel kataloglarını incelemek bir ayrıcalık… Herkesin tam 7 senedir takip ettiği, bu hafta katalogları Cuma’dan itibaren sizlerle olmaya devam ediyor. Biz de bu katalogların tamamını o gün ve o günden sonraki tüm günlerde kalmak üzere sizlerle paylaşıyoruz. Bu misyonda Aktüel Ürünler sitesi Türkiye’de ilk kurulan sitelerden biri olmakla birlikte uzun süredir çizgisini bozmayan tek site olarak da sizlerle oluyor. Bim’in 2 Ağustos ve daha sonraki kataloglarının tamamı, daha fazlası ve hepsi için sizlerle olmaya da devam edecek. Şimdi katalog detayları ile devam edelim.

Bim marketin sayfa sayfa incelemesine ait 2 Ağustos 2019 cuma katalog detaylarına yakından bakıyoruz. İlk olarak söyleyelim ki bu hafta 3 sayfalık bir broşür ile Bim sizlerle olacak. Buna ek olarak bir de Salı fırsat kataloğu sunulacak. Bu katalog için de detaylar Aktüel Ürünler’de bulunabilir. Ancak şimdilik 2 ağustos Bim kataloglarının ne denli uygun fiyatlar sunduğuna yakından bakalım.

BİM 2 Ağustos 2019 | BİM AktüelBİM 2 Ağustos kataloglarının ilk ürünü bir telefon… Huawei markalı Y5 2018 akıllı telefon 879,00 TL fiyatı ile raflarda… 2 Yıl garantili olan bu ürün için 4.5 g özelliği aktif… 4 çekirdekli işlemciye sahip ürün 5.45 inç ekrana sahip ve 5mp ön-8mp arka kamerası var. 16 GB dahili hafızası olan üründe 2 GB ram bulunuyor. Android 8.1 işletim sistemi ile çalışacak olan ürün 3020 mAh batarya hacmine sahip… Detaylar katalog görselinde…

bim-2-agustos-2019-aktuel-urunler-katalogu-2

Bim aktüel ürünlerinde 2 ağustos fırsatları devam ediyor. Arnica markalı CYCLONE elektrikli süpürge 349,00 TL’den raflarda… Arzum markalı buharlı ütü ise 139,00 TL olarak sizlerle… Son zamanların popüler ürünü olan Kameralı Drone Corby ürünü de sizlerle olacak. Ayrıca valiz, çocuk valizi, Fakir saç kurutma makinesi, günlük ayakkabı, şapkalar ve pek çok farklı ürün de BİM 2 Ağustos kataloglarında… Detaylar görselde…

bim-2-agustos-2019-aktuel-urunler-katalogu-3

Gelelim Bim aktüel 2 Ağustos son sayfasına… Bu haftanın son aktüel ürünler sayfasında yok yok… Mutfak ürünlerinde Kumtel markalı tavuz çevirmeli turbo fırın sunan market King kısmet kahve makinesini de sunuyor. Cam davlumbaz da KUMTEL markalı olarak gelirken Key Smart çay makinesi de BİM’de… Kumtel set üstü cam ocak ve pek çok farklı mutfak ürünü de Bim aktüel kataloglarında sizlerle olacak.

Katalogları, ürünleri, stok durumlarını, indirim tarihlerini v.s. katalog sahibi marketin resmi web sitesinden teyit ediniz.

Güncel Kataloglar
Bim aktüel - A101 aktüel - Şok aktüel için incelemelerimiz bağlayıcı değildir. İlgili marketin websitesini mutlaka ziyaret etmelisiniz.
İçerik Detayları

Bu yazı tarafından, 18 Temmuz 2019 tarihinde, BİM AKTÜEL kategorisinde yazılmıştır ve 1 adet yorum yapılmıştır. Bu içerik tam olarak anında oluşturulmuştur. Son Güncelleme: 21 Şubat 2021 | 19:42 .

Aramalar: , , ,

“BİM 2 Ağustos 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu” için 1 Yorum